Jane's USAF.Η γνωμη σας γι'αυτο το flight simulator?

PC Sims, Arcade Sims, Flash Game Sims, Java Game Sims, etc.

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
NoFear
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: 23 Ιουν 2006, 02:39
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση από NoFear »

WingedWolf έγραψε:Καλά ε το review σας είναι θεϊκό λοιπόν πότε θα μου στήλης το CD με το ταχυδρομείο :lol: :lol:

Υ.Γ Ποια pit έχει το game με τα add ons?
Η αληθεια ειναι οτι ηταν μεγαλη μου χαρα να γραψω αυτο το review,σ'ευχαριστω για τα καλα σχολια.

Αν καποιος απο Αθηνα αναλαβει να του στειλω τα CD κανενα προβλημα,αλλα θα πρεπει να αναλαβει και την...παραδοση της σκυταλης σε αλλον και αυτος σε αλλον κτλ!

:wink:

Το ιδιο μπορει να γινει και με καποιον απο Θεσ/νικη(καλα αυτο δεν ειναι προβλημα αν δειτε απο που ειμαι!)ή αλλη πολη μας.

ΥΓ.Αυτο με τα pit δεν το επιασα. :oops: :(
Fighter pilots make movies.Bomber pilots make history!
WingedWolf
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: 11 Σεπ 2005, 15:22
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από WingedWolf »

Sorry εννοώ ποια cokpits έχει το παιχνίδι είδα ότι έχει του F-18 Ποια άλλα έχει?
Εικόνα
spook
Δημοσιεύσεις: 243
Εγγραφή: 08 Μαρ 2006, 12:38
Τοποθεσία: Π.Φάληρο
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από spook »

Ωραίο το review.:wink: Σημείωσε και μένα στους ενδιαφερόμενους για το USAF+Addons/Mods.Βλέπω γίνεται πανικός από flyable αεροσκάφη.
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
NoFear
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: 23 Ιουν 2006, 02:39
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση από NoFear »

WingedWolf έγραψε:Sorry εννοώ ποια cokpits έχει το παιχνίδι είδα ότι έχει του F-18 Ποια άλλα έχει?
Τα περισσοτερα α/φ εχουν το δικο τους cockpit.Οχι ολα βεβαια!


@spook
Τα flyable planes ειναι...εκατονταδες!
Fighter pilots make movies.Bomber pilots make history!
Pacman
Δημοσιεύσεις: 422
Εγγραφή: 23 Ιουν 2006, 08:51

Δημοσίευση από Pacman »

Η παράδοση (μετά από διαγωνισμό) ακόμη να ολοκληρωθεί. Υπολογίζω μια δυο ημέρες ακόμα. Ελπίζω μην βγουν στη φόρα οι αδιαφανείς διαδικασίες και με καθίσουν στο σκαμνί... μπαα θα γίνει συγκάλυψη.

Είδα και κάτι φωτογραφίες από τον ανοιχτογέρακα με πιλοτήριο c-130 και τέτοια κι επιχειρώ εξοπλιστώ με αυτό. Δυστυχώς όμως υπάρχουν ελλείψεις στα συστήματα που μου δίνει ο προμηθευτής και δεν βλέπω να ολοκληρώνεται ποτέ η παράδοση.

Η πρώτη παρτίδα που είχα παραλάβει πριν καιρό βγήκε ελαττωματική (κοινώς corrupted).

Μπερδεμένο πράγμα οι εξοπλισμοί τελικά.

(Καλύτερα μην τα γράφω τόσο συνθηματικά γιατί μπορεί να κατηγορηθώ για επίθεση σε πρεσβείες και τέτοια ) :lol:
Pacman
Δημοσιεύσεις: 422
Εγγραφή: 23 Ιουν 2006, 08:51

Δημοσίευση από Pacman »

Έγινε η παραλαβή αλλά από την Ισπανία τελικά. Μου έλεγε κάτι Αρτσίβος λος προγκράμος και κάτι τέτοια, οπότε πατούσα επόμενο. Μετά έβαλα και τα 2 super pro, το φόρτωσα, αλλά δεν κατάλαβα και πολλά.
Πράγματι όμως χρειάζεται ένα ζευγάρι κουπιά γιατί νομίζει πως είναι βάρκα. :D

Μάλλον πρέπει να τσεκάρω και το 9.4... υπάρχει σε κάποιο ftp "εύκολα και αβίαστα"; (δεν ξέρω τι 4 ποστ να κάνω στο άλλο φόρουμ που να είναι και σχετικα για να το κατεβάσω. Δεν έχω να γράψω τίποτα, θέλω μόνο να δω πως είναι)

Το άλλο με τα καλύτερα flight model από που το κατεβάζω;
Άβαταρ μέλους
NoFear
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: 23 Ιουν 2006, 02:39
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση από NoFear »

Pacman το original USAF ειχε αυτα τα προβληματα με τα flight models...βαρκας που λες!

Αυτο που εχει τα καλυτερα flight models ειναι το MiniPro.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος NoFear την 12 Οκτ 2007, 11:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Fighter pilots make movies.Bomber pilots make history!
Pacman
Δημοσιεύσεις: 422
Εγγραφή: 23 Ιουν 2006, 08:51

Δημοσίευση από Pacman »

ΟΚ ευχαριστώ. Τώρα κατεβάζω το 9.4 και το mini pro

Βασικά έχω αρκετά προβλήματα όπως πχ στην προσγείωση το υψόμετρό μου είναι στα 2000 και χτυπάω το έδαφος!

Ευτυχώς έχω κι ένα Ρ3 με win98 οπότε θα το βάλω εκεί καλύτερα.
Απάντηση