Extra Added Theaters στο FF3

Διάφορα θέατρα για το Falcon 4.0

Συντονιστές: the_ripper, Arty, KERVEROS, Διαχείριση

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Extra Added Theaters στο FF3

Δημοσίευση από Anzac »

σήμερα έτρεξα πειραματικά το FF3 σε ένα PC που το έχω βάλει και είδα στα Theaters , εκτός του Korea και Korea Eurowar & Korea 2005

τάχατε δεί εσείς ????
e-HAF Admin
Palpatine
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 22:36

Δημοσίευση από Palpatine »

Τίμο δεν είναι εξτρά θέατρα αλλά εξτρά campaigns (επειδή υπάρχει ο περιορισμός των 3 campaign ανά θέατρο έκαναν αυτό το κόλπο και τώρα το FF3 έχει συνολικά 5).

Πάιζω εδώ και καιρό το Eurowar πετώντας τα F16 HAF και τα πάω πάρα πολύ καλά, υπολογίζω ότι με 4-5 αποστολές ακόμα θα έχω κερδίσει το campaign.
Naval aircraft don't land, they crash under controlled conditions
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Palpatine έγραψε:Τίμο δεν είναι εξτρά θέατρα αλλά εξτρά campaigns (επειδή υπάρχει ο περιορισμός των 3 campaign ανά θέατρο έκαναν αυτό το κόλπο και τώρα το FF3 έχει συνολικά 5).

Πάιζω εδώ και καιρό το Eurowar πετώντας τα F16 HAF και τα πάω πάρα πολύ καλά, υπολογίζω ότι με 4-5 αποστολές ακόμα θα έχω κερδίσει το campaign.
krata kana screen shot an sou vgalei kamia kali othoni :)

thimame sto F16 Combat Pilot (Digital Intergration) perimena pos kai pos na telioso to Camp gia na do ti tha mou vgalei :)
e-HAF Admin
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Anzac έγραψε:
Palpatine έγραψε:Τίμο δεν είναι εξτρά θέατρα αλλά εξτρά campaigns (επειδή υπάρχει ο περιορισμός των 3 campaign ανά θέατρο έκαναν αυτό το κόλπο και τώρα το FF3 έχει συνολικά 5).

Πάιζω εδώ και καιρό το Eurowar πετώντας τα F16 HAF και τα πάω πάρα πολύ καλά, υπολογίζω ότι με 4-5 αποστολές ακόμα θα έχω κερδίσει το campaign.
krata kana screen shot an sou vgalei kamia kali othoni :)

thimame sto F16 Combat Pilot (Digital Intergration) perimena pos kai pos na telioso to Camp gia na do ti tha mou vgalei :)
haha koita ti thimithika tora !!!!

sto F16 combat pilot ksekinages apostoles mesa apo to Hangar kai oxi ston diadromo , .....kai xoris lod Editor :)
e-HAF Admin
Palpatine
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 22:36

Δημοσίευση από Palpatine »

Και εγώ δεν έχω τελειώσει ακόμα κάποιο campaign αλλά αυτό θα το παλέψω έως το τέλος :D

Ο στρατός της Νότιας Κορέας/ΗΠΑ έχει μπει στην νότια πλευρά της Σεούλ οπότε πολύ σύντομα νομίζω ότι θα είμαι ο νικητής (αν και η Βόρεια Κορέα έλαβε σημαντικές ενισχύσεις πριν από λίγες ώρες που ίσως καθυστερήσουν λίγο τα πράγματα...) Αν δω κάποιο περίεργο παράθυρο θα πάρω ένα screenshot.
Naval aircraft don't land, they crash under controlled conditions
Palpatine
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 22:36

Δημοσίευση από Palpatine »

Δυστυχώς το Eurowar campaign (όπως και το Iron Fortress) έχουν ένα bug στο FF3 και δεν λειτουργούν τα victory conditions με αποτέλεσμα να μην τελειώνει ποτέ το campaign......... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Το έμαθα στο forum του FF3 σήμερα (link). Τζάμπα όλες οι ώρες και οι αποστολές........

Άντε φτου και απο την αρχή με κάποιο από τα άλλα δύο.... :(
Naval aircraft don't land, they crash under controlled conditions
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

popo kseneeeeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
e-HAF Admin
Palpatine
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 22:36

Δημοσίευση από Palpatine »

Τελικά τέλειωσα το campaign Iron Fortress σε Sp4/bms2. Το μόνο που βγάζει όταν τελειώνει είναι στο news report μία γραμμή που γράφει "USA wins the War" ή κάτι τέτοιο, δεν θυμάμαι ακριβώς. Δυστυχώς δεν είχα εγκαταστήσει τα videos και δεν ξέρω πιο ακριβώς παίζει.

Και σήμερα μετά από πάρα πολλές αποστολές πήρα και προαγωγή!

http://img.photobucket.com/albums/v43/P ... motion.jpg
Naval aircraft don't land, they crash under controlled conditions
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

:o
e-HAF Admin
Απάντηση