Νέο Μοιρόσημο για την 320 είδα.....

Δώστε το δικό σας στίγμα για το Forum

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Baron-Rojo
Δημοσιεύσεις: 3916
Εγγραφή: 15 Απρ 2004, 14:18

Νέο Μοιρόσημο για την 320 είδα.....

Δημοσίευση από Baron-Rojo »

:roll: :roll: :roll: :roll: Εχω μια απορια...
Ρωτηθηκε ο δημιουργος του αρχικου για την επεμβαση που εγινε στην δημιουργια του???

8)
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

αδελφε ασε την γκρινια

κανεις δεν προκειται να σε αδικησει

χαλαρωσε

am on your side!
e-HAF Admin
PREDATOR
Δημοσιεύσεις: 3310
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2004, 20:27

Δημοσίευση από PREDATOR »

Αμέσως να στραβώσεις ρε Γιώργαρε!!!!! Ώπα, βγάλε flaps και άρχισε την κάθοδο με 5-10 μοίρες γωνία προσβολής!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
Λοιπόν απλά έκανα ένα τεστ... Αυτό δεν σημαίνει πως ακυρώθηκε η δική σου η προσπάθεια! Αλλά βρε κούκλε, να σου πω κάτι? Πολύ ακινησία έχει πέσει! Με έχει πιάσει μια μανία αναβάθμισης τώρα τελευταία! Και θέλω να το μεταδώσω στην δεύτερη οικογένειά μου, την eHAF! Έχω πολλά σχέδια για την 320, για την Φλόγα κλπ..
Γνώμη μου Γιώργαρε πως το -130 ΔΕΝ κολλάει στο Μοιρόσημο της 320... Είπα να του δώσω έναν αέρα ανανέωσης, ΠΑΝΤΑ με την δική σου άδεια φυσικά! Και αν εφόσον συμφωνούν και οι υπόλοιποι υπεύθυνοι, αλλά και όλοι οι συνάδελφοι...
Και τολμώ να πω πως είναι πολύ ωραίο!!!
Ήρεμα και ευγενικά σου παρέθεσα τις απόψεις μου, δίχως να αδικώ την δική σου προσπάθεια... ;)
''TRAIN AS YOU WILL FIGHT''
HAF
Baron-Rojo
Δημοσιεύσεις: 3916
Εγγραφή: 15 Απρ 2004, 14:18

Δημοσίευση από Baron-Rojo »

PREDATOR έγραψε:Αμέσως να στραβώσεις ρε Γιώργαρε!!!!! Ώπα, βγάλε flaps και άρχισε την κάθοδο με 5-10 μοίρες γωνία προσβολής!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
Δεν στραβωσα αγορι μου!Μια ερωτηση εκανα!Ισως το πηρες λαθος :wink:
Λοιπόν απλά έκανα ένα τεστ... Αυτό δεν σημαίνει πως ακυρώθηκε η δική σου η προσπάθεια! Αλλά βρε κούκλε, να σου πω κάτι? Πολύ ακινησία έχει πέσει! Με έχει πιάσει μια μανία αναβάθμισης τώρα τελευταία! Και θέλω να το μεταδώσω στην δεύτερη οικογένειά μου, την eHAF! Έχω πολλά σχέδια για την 320, για την Φλόγα κλπ..
Καλα εκανες αγορινα μου και εκανες τα τεστς σου!Σου λεω και παλυ οτι δεν στραβωσα για κατι απλα ξερω οτι οταν επεμβαινεις στην δουλεια καποιου ρωτας!
Τεσπα.Μικροπραγματα ειναι αυτα!
Για οικογενεια μηλας..μαλιστα!Θα το σχολιασω αυτο σε αλλο ποστ γιατι πολυ το ξεσκισαμε το θεμα!
Παντως το ΑF καλα κρατει.... :twisted:
Γνώμη μου Γιώργαρε πως το -130 ΔΕΝ κολλάει στο Μοιρόσημο της 320... Είπα να του δώσω έναν αέρα ανανέωσης, ΠΑΝΤΑ με την δική σου άδεια φυσικά! Και αν εφόσον συμφωνούν και οι υπόλοιποι υπεύθυνοι, αλλά και όλοι οι συνάδελφοι...
Και τολμώ να πω πως είναι πολύ ωραίο!!!
Ήρεμα και ευγενικά σου παρέθεσα τις απόψεις μου, δίχως να αδικώ την δική σου προσπάθεια... ;)
Σωστα αυτα που λες αγορι μου, σας διεφυγε κατι πολυ σημαντικο εσενα και των αλλων παιδιων!
Ο χαρακτηρισμος του <<Βαφτιστηρα μου>> ειναι Μοιρα Εφοδιασμου Αεροποριας!
Για πες μου εσυ πως μπορεις να παντρεψεις τον εφοδιασμο και το Γερακι??Οχι γιατι εγω στον γαμο του Τσαρλι και του εφοδιασμου ειμουν παρων και ηταν καλο ζευγαρι!

Και εγω ηρεμος ειμαι αν και φοβαμαι για την 320!

8)
manik
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2021
Εγγραφή: 05 Ιουν 2005, 16:34
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από manik »

Baron-Rojo έγραψε: Και εγω ηρεμος ειμαι αν και φοβαμαι για την 320!
Φοβάσαι γιατί πράγμα Γιώργο;
:m2k: Eίμαι μόνο Μιραζάκιας :m2k:

Saitek X-52 HOTAS
Saitek Pro Flight Rudder Pedals.
Baron-Rojo
Δημοσιεύσεις: 3916
Εγγραφή: 15 Απρ 2004, 14:18

Δημοσίευση από Baron-Rojo »

manik έγραψε:
Baron-Rojo έγραψε: Και εγω ηρεμος ειμαι αν και φοβαμαι για την 320!
Φοβάσαι γιατί πράγμα Γιώργο;
Check pm Nικολα!

8)
Dragon
Δημοσιεύσεις: 403
Εγγραφή: 10 Ιαν 2005, 13:03

Δημοσίευση από Dragon »

Baron-Rojo έγραψε: Σωστα αυτα που λες αγορι μου, σας διεφυγε κατι πολυ σημαντικο εσενα και των αλλων παιδιων!
Ο χαρακτηρισμος του <<Βαφτιστηρα μου>> ειναι Μοιρα Εφοδιασμου Αεροποριας!
Για πες μου εσυ πως μπορεις να παντρεψεις τον εφοδιασμο και το Γερακι??Οχι γιατι εγω στον γαμο του Τσαρλι και του εφοδιασμου ειμουν παρων και ηταν καλο ζευγαρι!

Και εγω ηρεμος ειμαι αν και φοβαμαι για την 320!

8)
Μηπως να αλλαξουμε πρωτα το μοιρα εφοδιασμου.Αφου δεν εφοδιαζουμε κανεναν τι το θελουμε?
Εικόνα
Baron-Rojo
Δημοσιεύσεις: 3916
Εγγραφή: 15 Απρ 2004, 14:18

Δημοσίευση από Baron-Rojo »

Dragon έγραψε:
Baron-Rojo έγραψε: Σωστα αυτα που λες αγορι μου, σας διεφυγε κατι πολυ σημαντικο εσενα και των αλλων παιδιων!
Ο χαρακτηρισμος του <<Βαφτιστηρα μου>> ειναι Μοιρα Εφοδιασμου Αεροποριας!
Για πες μου εσυ πως μπορεις να παντρεψεις τον εφοδιασμο και το Γερακι??Οχι γιατι εγω στον γαμο του Τσαρλι και του εφοδιασμου ειμουν παρων και ηταν καλο ζευγαρι!

Και εγω ηρεμος ειμαι αν και φοβαμαι για την 320!

8)
Μηπως να αλλαξουμε πρωτα το μοιρα εφοδιασμου.Αφου δεν εφοδιαζουμε κανεναν τι το θελουμε?
:roll: :roll:

Αυτη προταση θελει ενα θρεαντ μονη της για να τα βρουμε! :lol:
Δεν νομιζω οτι πρεπει να γινει κατι τετοιο!

8)
Dragon
Δημοσιεύσεις: 403
Εγγραφή: 10 Ιαν 2005, 13:03

Δημοσίευση από Dragon »

Αφου βρε Γιωργο φαρμακα δεν ριχνουμε τροφιμα σε αμαχους δεν ριχνουμε αλεξιπτωτιστες δεν εχουμε τοτε τι το εχουμε το ονομα.
:lol: Ας παρει καποιος μια αποφαση να αλλαξει.
Οχι τιποτα αλλο να δουμε και με το σημα τι θα γινει. :wink:
Εικόνα
Baron-Rojo
Δημοσιεύσεις: 3916
Εγγραφή: 15 Απρ 2004, 14:18

Δημοσίευση από Baron-Rojo »

Dragon έγραψε:Αφου βρε Γιωργο φαρμακα δεν ριχνουμε τροφιμα σε αμαχους δεν ριχνουμε αλεξιπτωτιστες δεν εχουμε τοτε τι το εχουμε το ονομα.
:lol: Ας παρει καποιος μια αποφαση να αλλαξει.
Οχι τιποτα αλλο να δουμε και με το σημα τι θα γινει. :wink:
Αγορινα μου για σκεψου λιγο και θα δεις οτι υπαρχει λογος!

8)
Dragon
Δημοσιεύσεις: 403
Εγγραφή: 10 Ιαν 2005, 13:03

Δημοσίευση από Dragon »

Καταλαβα τι εννοεις αλλα ουτε απ' αυτο εφοδιαζουμε. 8) :lol:
Εικόνα
PREDATOR
Δημοσιεύσεις: 3310
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2004, 20:27

Δημοσίευση από PREDATOR »

Πιστεύω πως ήρθε η ώρα για μια ριζική αναβάθμιση της 320... Από τον ρόλο και το σήμα μέχρι και τα ενδότερά της... Είμαι σίγουρος πως πολλοί θα είναι σύμφωνοι με αυτό. Επι την ευκαιρία προτείνω ανοιχτά την αλλαγή της ονομασίας -άρα και ρόλου- της 320! Δεν νομίζω ο ρόλος της να έγγυται σε εφοδιασμούς... Κάθε άλλο μάλιστα!
Τα α/φη που χρησιμοποιούνται κατα κόρον είναι το F-16 και το Μ2000... Άρα ο ''Ηρακλής'' μπορεί να αναπαυθεί... Έχουν γίνει με 2-3 συναδέλφους κάποιες συζητήσεις και έχουμε συμφωνήσει σε διάφορα ως προς την αλλαγή της 320... Ο κ. Μοίραρχος μπορεί να βασίζεται σε όλους εμάς! ;)
Σας το ξαναλέω.. έχω πολλή όρεξη για ΠΟΛΛΑ σε Φλόγα και 320 Μοίρα (να η νέα ονομασία, απλή και λιτή)!!! Όσον αφορά το μοιρόσημο ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΔΑΓΚΩΤΟ αυτό του Tiramola!!! Φωτό μπορείτε να δείτε στο commit!
Aν ΘΕΛΟΥΜΕ θα την αναζωγονήσουμε!!! Με ανοιχτό μυαλό, όνειρα και χαμόγελο!

Baron μπορείς να μας πεις τον λόγο που δεν μπορεί να αλλάξει ονομασία η Μοίρα??? Είμαι πολύ περίεργος...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PREDATOR την 15 Οκτ 2006, 03:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
''TRAIN AS YOU WILL FIGHT''
HAF
Dragon
Δημοσιεύσεις: 403
Εγγραφή: 10 Ιαν 2005, 13:03

Δημοσίευση από Dragon »

PREDATOR έγραψε:Πιστεύω πως ήρθε η ώρα για μια ριζική αναβάθμιση της 320... Από τον ρόλο και το σήμα μέχρι και τα ενδότερά της... Είμαι σίγουρος πως πολλοί θα είναι σύμφωνοι με αυτό. Επι την ευκαιρία προτείνω ανοιχτά την αλλαγή της ονομασίας -άρα και ρόλου- της 320! Δεν νομίζω ο ρόλος της να έγγυται σε εφοδιασμούς... Κάθε άλλο μάλιστα!
Τα α/φη που χρησιμοποιούνται κατα κόρον είναι το F-16 και το Μ2000... Άρα ο ''Ηρακλής'' μπορεί να αναπαυθεί... Έχουν γίνει με 2-3 συναδέλφους κάποιες συζητήσεις και έχουμε συμφωνήσει σε διάφορα ως προς την αλλαγή της 320... Ο κ. Μοίραρχος μπορεί να βασίζεται σε όλους εμάς! ;)
Σας το ξαναλέω.. έχω πολλή όρεξη για ΠΟΛΛΑ σε Φλόγα και 320 Μοίρα (να η νέα ονομασία, απλή και λιτή)!!!
Aν ΘΕΛΟΥΜΕ θα την αναζωγονήσουμε!!! Με ανοιχτό μυαλό, όνειρα και χαμόγελο!

Baron μπορείς να μας πεις τον λόγο που δεν μπορεί να αλλάξει ονομασία η Μοίρα??? Είμαι πολύ περίεργος...
Σωστος
Βασικα ορεξη να υπαρχει και ολα γινονται και λυνονται.
Εικόνα
Baron-Rojo
Δημοσιεύσεις: 3916
Εγγραφή: 15 Απρ 2004, 14:18

Δημοσίευση από Baron-Rojo »

PREDATOR έγραψε:Πιστεύω πως ήρθε η ώρα για μια ριζική αναβάθμιση της 320... Από τον ρόλο και το σήμα μέχρι και τα ενδότερά της... Είμαι σίγουρος πως πολλοί θα είναι σύμφωνοι με αυτό. Επι την ευκαιρία προτείνω ανοιχτά την αλλαγή της ονομασίας -άρα και ρόλου- της 320! Δεν νομίζω ο ρόλος της να έγγυται σε εφοδιασμούς... Κάθε άλλο μάλιστα!
Τα α/φη που χρησιμοποιούνται κατα κόρον είναι το F-16 και το Μ2000... Άρα ο ''Ηρακλής'' μπορεί να αναπαυθεί... Έχουν γίνει με 2-3 συναδέλφους κάποιες συζητήσεις και έχουμε συμφωνήσει σε διάφορα ως προς την αλλαγή της 320... Ο κ. Μοίραρχος μπορεί να βασίζεται σε όλους εμάς! ;)
Σας το ξαναλέω.. έχω πολλή όρεξη για ΠΟΛΛΑ σε Φλόγα και 320 Μοίρα (να η νέα ονομασία, απλή και λιτή)!!!
Aν ΘΕΛΟΥΜΕ θα την αναζωγονήσουμε!!! Με ανοιχτό μυαλό, όνειρα και χαμόγελο!

Baron μπορείς να μας πεις τον λόγο που δεν μπορεί να αλλάξει ονομασία η Μοίρα??? Είμαι πολύ περίεργος...
Να σκεφτεις πουλι μου!
Δεν ειναι μονο ο βαφτηστιρας μου σε ετουτο εδω το κοσμο!

Δεν νομιζω οτι θελει λιφτινγκ η 320!

8)
PREDATOR
Δημοσιεύσεις: 3310
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2004, 20:27

Δημοσίευση από PREDATOR »

Κάτσε ρε αντράκο... Πες μου συγκεκριμένα τον σκοπό της 320 ΤΩΡΑ!!!! Άσε πότε και υπο ποιές προυποθέσεις δημιουργήθηκε! Τώρα εν έτη 2006 και με αρκετά μέλη σε αυτήν δεν νομίζεις πως χρειάζεται αλλαγή? Δεν μιλάω για ''λίφτινγκ''...

Και ποιός είναι αυτός ο βαπτιστήρας σου ρε άρχοντα??? ;) :)

Μα ρε Γιώργο δεν βλέπεις πως όλα έχουν αλλάξει στην Μοίρα... Γιατί να μην την κάνουμε πιο λειτουργική και πιο σωστή?? Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση αρνητικότητα...
''TRAIN AS YOU WILL FIGHT''
HAF
Απάντηση