Lockon flamming Cliffs setup?

Lomac Lock-On Area

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

λοιπόν, προσωπικά δεν έκανα τίποτα....

απλά κατέβασα απο emule τα αρχεία με κατάλληξη .mdf & .mds , τα οποία γράφονται με το Alhool 120

στο όνομα των αρχείων που κατέβασα είχε και κάτι τετραγωνάκια στην αρχή, τα οποία μετά τα αφαίρεσα...
e-HAF Admin
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Λοιπόν!

Εχτές άλλαξα cpu στον υπολογιστή μου και απο 2GHz πήγα στα 3GHz.

Αυτή την αλλαγή έχω hardwar-ικά. Software-ικά έβαλα και ένα bios update....

Αποτέλεσμα ?

Δέν περνάω πια το Starforce...... :evil: :evil:

Άρα δεν πρόκειται να δώ και ότι αλλαγή σε frames etc θα μπορούσα με την αλλαγή της CPU :evil:
e-HAF Admin
STARSERIF
Δημοσιεύσεις: 3340
Εγγραφή: 05 Δεκ 2004, 13:27
Τοποθεσία: ATHENS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από STARSERIF »

ααααααμμμμ...ειδες.....αν επερνα εγω τη cpu τωρα θα τα εβλεπες...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

..
..
...
...μεγεια :D
Εικόνα


Ο Τσοπανομοντελογδυτης
http://starserif.spaces.live.com/default.aspx
Jester
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 3215
Εγγραφή: 30 Μαρ 2004, 00:50
Τοποθεσία: Δρακόλιμνη Γκαμήλας

Δημοσίευση από Jester »

Ειδα κατι πολυ ωραια βιντεο στο youtube και θελω να μου πειτε απο που μπορω να κατεβασω το παιχνιδι.Στειλτε πμ.Ευχαριστω! Το Lock On το εχω αγορασμενο.Το Flamming cliffs δεν το εχω
Jester

A good pilot is compelled to always evaluate what's happened, so he can apply what he's learned.
[marq=left]:m2k:.......:f16:[/marq]
Εικόνα
Pacman
Δημοσιεύσεις: 422
Εγγραφή: 23 Ιουν 2006, 08:51

Δημοσίευση από Pacman »

Για κατέβασμα ψάξε στα γνωστά πειρατικά αμπάρια του Ιντερνέτ, αλλά το σεντούκι είναι προστατευμένο με μάγια (κοινώς spell) αστρικής δύναμης, τα οποία θα χρειαστεί να λύσεις.

Εναλλακτικά μπορείς να το αγοράσεις από το site της κατασκευάστριας ομάδας www.lockon.ru . Υπάρχει download version και cd version από κάποια καταστήματα σε σχετικά link της σελίδας. Νομίζω κοστίζει γύρω στα 10 - 15 ευρώ... δεν θυμάμαι ακριβώς. Μετά κατεβάζεις και το patch 1.12a ή αν έχεις vista το 1.12b και είσαι οκ.

Το flaming cliffs αξίζει. Ειδικά για τα Su-25 και Su-25T που έχουν Advanced Flight Model. Επίσης, υπάρχουν πολλές βελτιώσεις και σε διάφορα άλλα χαρακτηριστικά του παιχνιδιού.

Γενικά το LockOn που το είχα κατεβάσει δεν έλεγε πάρα πολύ, αλλά όταν είδα το flaming cliffs τα αγόρασα και τα δύο (και το lock-on και το flaming cliffs νομίζω είχε πάει γύρω στα 20-25 ευρώ)
Απάντηση