Στρατιωτικές σχολές , μυωπία και Laser

Περιοχή συζήτησης για τα Αμυντικά Σώματα της Ελλάδας

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
panpan
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: 05 Δεκ 2006, 22:31
Τοποθεσία: Βύρωνας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panpan »

εγώ δε θα πήγαινα... αν σου βρουν κάτι είτε στις εξετάσεις το καλοκαίρι είτε στις εξετάσεις στη Σ.Ι θα σε κόψουν και θα πας στη 2η προτίμηση σου, όποια και αν είναι... οπότε γιατί να το ψάξεις με απρόβλεπτα αποτελέσματα;;
Εικόνα
Antonis17
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 12 Ιαν 2009, 00:49

Δημοσίευση από Antonis17 »

οκ τότε δεν θα πάω, αλλά θα ήταν αντιπροσωπευτικό να πάω σε μη ένστολο??

Όπως και να έχει ευχαριστώ για την βοήθεια!
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

εκεί που πήρες τηλέφωνο έδωσες όνομα ;
e-HAF Admin
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Antonis17 έγραψε:την βρήκα και σε κάποιο σημείο αναφέρει μια πάθηση και μετα λέει "εστω και σε ελαχιστο βαθμό" ενω στην σπονδυλόλιση που έπασχα δεν λέει κάτι τέτοιο, ετσι αν έχω κάτι ελάχιστο ακόμα, με περνάνε? μου φαίνεται παιχνίδι με τις λέξεις. Επίσης πήρα στη ΣΙ να ρωτήσω γι αυτο και μ είπαν να κλείσω ραντεβού με ένστολο ορθοπεδικό αρα αμα πάω και μου βρεί κάτι, το όνομα μου θα μείνει εκεί?
πάντως αν έχεις όντως πραγματικό πρόβλημα στην σ.σ. δεν θα ήταν κακό για εσένα στην μετέπειτα πορεία σου αν τελικά περάσεις ;

οι φορτίσεις σε G' δεν είναι και λίγο πράγμα

εκτός αν τελικά καταλήξεις σε κανένα μεταγωγικό

εσύ τι ακριβώς θες για το μέλλον σου ;

σκέφτεσε τα μαχητικά ή πιλότος να είναι και ότι να είναι ;
e-HAF Admin
Antonis17
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 12 Ιαν 2009, 00:49

Δημοσίευση από Antonis17 »

Για εμένα είναι όνειρο ζωής να πετάξω είτε σε μαχητικά είτε σε μεταγωγικά είτε ως ελικοπτεράς, όπως είπα πιο πρίν αυτό το πρόβλημα έχει σταματήσει εδώ και 8 χρόνια και η σ.σ. έχει σταθεροποιηθεί απλά φοβάμαι μήπως βρούν αυτό το "ίχνος" (αν έχω) για να με κόψουν αν και νομίζω οτι οι αντοχές μου είναι καλές....(όταν πήρα όχι δεν έδωσα όνομα)
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

Εδώ σε κόβουν αν έχεις ιστορικό έλκους στομάχου..
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

κάνε την πάπια τότε, και μην λες πολλά πολλά
e-HAF Admin
panpan
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: 05 Δεκ 2006, 22:31
Τοποθεσία: Βύρωνας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panpan »

Αντώνη αν θες μπορούμε να το κάνουμε να μη φαίνεται και στο φόρουμ γιατί ποτέ δε ξέρεις ποιος διαβάζει...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

panpan έγραψε:Αντώνη αν θες μπορούμε να το κάνουμε να μη φαίνεται και στο φόρουμ γιατί ποτέ δε ξέρεις ποιος διαβάζει...
ναι ναι

να ενημερωθεί η υπηρεσία του Κ.Α.Ι. σχετικά με έναν Αντώνη και να τσεκάρονται όλοι με αυτό το όνομα απο την κορφή ώς τα νύχια :twisted: :twisted: :twisted:

Ε ΜΑ! :D
e-HAF Admin
panpan
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: 05 Δεκ 2006, 22:31
Τοποθεσία: Βύρωνας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panpan »

εδώ το άλλο το παιδί το έκοψαν γιατί τσακώθηκε με τον εξεταστή στο δρόμο για τις εξετάσεις... u never know
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

καμία σχέση το ένα με το άλλο

εκεί είχαν προσωπική διένεξη και γνωρίζονταν φυσιογνωμικά

εδώ ;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Anzac την 12 Ιαν 2009, 20:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
e-HAF Admin
panpan
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: 05 Δεκ 2006, 22:31
Τοποθεσία: Βύρωνας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panpan »

εννοώ ότι ποτέ δε ξέρεις τι στραβή μπορεί να σου κάτσει!!! αν τα διαβάζει αυτά τυχαία ο γιατρός μία μέρα πριν τις εξετάσεις μπορεί και να σε θυμηθεί αλλά και πάλι όλα αυτά είναι όντως λίγο υπερβολικά! απλά αν θες κάτι πολύ δε το ρισκάρεις σωστά;;;
Εικόνα
Antonis17
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 12 Ιαν 2009, 00:49

Δημοσίευση από Antonis17 »

δεν ξέρω, ίσως να είναι καλύτερα να σβηστεί ότι γίνεται στο forum (τα μηνύματα μου) αν και δεν νομίζω να μπεί κανείς και να προσπαθήσει να με κάνει track και να με βρεί, υποτίθεται πως υπάρχει εμπιστοσύνη στους γιατρους τους σωστά?? τώρα λέω όντως να κάνω την πάπια και περνάω ικάρων και αν κοπώ στις ιατρικές παω Ε.Α. τι λέτε?
Phantomphlyer
Δημοσιεύσεις: 603
Εγγραφή: 19 Ιούλ 2007, 00:11

Δημοσίευση από Phantomphlyer »

Take it easy kid...οτι ειναι να γινει θα γινει! Κανε τα χαρτια σου -οταν ερθει η ωρα- για τις Στρατιωτικες Σχολες με τη σειρα που θελεις κι απο κει και περα ριξε ολο το βαρος σου στα μαθηματα...αν και οταν βγαλεις τα απαιτουμενα μορια τοτε να "αγχωθεις" για τα ψυχοτεχνικα και ιατρικες εξετασεις...

αν εχεις οντως προβλημα που δικαιολογει να σε κοψουν και το εντοπισουν στο 1ο ετος φευγεις τελειως...μεχρι το πρωτο ετος εχεις πολυ μελλον...οποτε οπως ειπα και πιο πανω ολα με τη σειρα τους!
ΕικόναΕικόνα
Antonis17
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 12 Ιαν 2009, 00:49

Δημοσίευση από Antonis17 »

τι εννοείς φεύγω τελείως? στην εγκύκλιο λέει οτι μένω στην σχολή σε ειδικότητα εδάφους!!
Απάντηση