(e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία © Αρχική σελίδα (e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία ©
Unofficial Hellenic Air Force Portal
Greek Falcon 4 Community
Main e-HAF Forum

Κανονισμός ΛειτουργίαςΚανονισμός Λειτουργίας   Επίσημα Setup ομάδας e-HAFΕπίσημα Setup   Οδηγός για πολλαπλά Falcon 4.0 Setup στο PC ΣαςΟδηγός για πολλαπλά Setup   English SectionEnglish Section
Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα της 321 Μοίρας Κ.Χ.Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα 321Μ   Αποποίηση ΕυθύνηςΑποποίηση Ευθύνης   Forum RSS Feed   Feedback to AdministratorΕπικοινωνία
e-HAF Domain GateΠεντάγωνο   Περιοχή Πτήσεων e-HAFΠεριοχή Πτήσεων   Φοριαμός Αποθήκευσης ΑρχείωνFile Area   Facebook GroupFB Group
...στο Fox2
Συχνές ΕρωτήσειςF.A.Q.   ΑναζήτησηΑναζήτηση   ΕγγραφήΕγγραφή   Δείτε ποιοί είναι Τώρα OnLine στο TeamSpeak !TeamSpeak
ΣύνδεσηΣύνδεση
 News HOT NEWS

T-Shirts e-HAF @ Αρχάγγελος 2007
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    (e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία © Αρχική σελίδα -> Σχόλια & Προτάσεις
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Anzac

Ένταξη: 27 Μάρ 2004
Τελευταία Επίσκεψη: 22 Σεπ 2017

Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ, 2007 3:01 pm    Θέμα δημοσίευσης: T-Shirts e-HAF @ Αρχάγγελος 2007 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όποιος επιθυμεί να αναλάβει το project αυτό μπορεί να το δηλώσει εδώ.

Λίστα με καταστήματα που γνωρίζουμε να εκτυπώνουν σε μπλούζες θα βρείτε εδώ:

http://www.e-haf.org/forum/viewtopic.php?t=3181

Αυτό που χρειάζεται είναι νέο στύλ/σχέδια για τις μπλούζες που θα πρέπει να τα υποβάλλεται εδώ για να δούμε τί αρέσει στον κόσμο.

Για να σας δώ Smile

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Anzac στις Πεμ 18 Σεπ, 2008 9:56 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Jojo
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot

Ένταξη: 24 Ιάν 2007
Τελευταία Επίσκεψη: 25 Απρ 2014

Ομάδες Μελών: 
[320FW Pilot ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ, 2007 3:07 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μία ερώτηση θα κάνω... είναι μόνο για Αθήνα οι μπλούζες
ή θα τα στείλετε και σε επαχεία;;;
Moderator
Moderator

Ένταξη: 30 Μάρ 2004
Τελευταία Επίσκεψη: 05 Ιάν 2015
Τόπος: Δρακόλιμνη Γκαμήλας
Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ, 2007 3:12 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οποιος παρεβρεθει στον αρχαγγελο παιρνει τη μπλουζα επιτοπου κ τη φοραει εκεινη την ωρα! Wink Την αλλη φορα ημασταν κ μ@μω τα group! Cool Ασε που φωναζαμε λες και πουλουσαμε τη πραματεια μας στη λαικη! Laughing

A good pilot is compelled to always evaluate what's happened, so he can apply what he's learned.
M2k.......F16
Επιστροφή στην κορυφή
Anzac

Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ, 2007 3:14 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προφανώς θα δοθούν σε όσους κλείσουν ραντεβού να βρεθούν στην εκδήλωση του Αρχάγγελου.

Το 2005 έτσι έκανα εγώ, δεν έστειλα μέσω ταχυδρομείου καμία. Βέβαια αν μεταξύ σας το κανονίσετε είναι δική σας επιλογή.

Απλά αυτή τη φορά θα αναλάβει όποιος άλλος επιθυμεί να το διεκπαιρεώσει.
Επιστροφή στην κορυφή
kongrigo

Ένταξη: 24 Μάι 2005
Τελευταία Επίσκεψη: 23 Μάρ 2015
Τόπος: Αθήνα
Ομάδες Μελών: Κανένας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ, 2007 4:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρκεί να οριστικοποιηθεί...
Επιστροφή στην κορυφή
LantirN

Ένταξη: 11 Ιούν 2004
Τελευταία Επίσκεψη: 04 Μάρ 2017
Τόπος: 4.7D in SUD 260R

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ, 2007 5:01 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jester έγραψε:
Οποιος παρεβρεθει στον αρχαγγελο παιρνει τη μπλουζα επιτοπου κ τη φοραει εκεινη την ωρα! Wink Την αλλη φορα ημασταν κ μ@μω τα group! Cool Ασε που φωναζαμε λες και πουλουσαμε τη πραματεια μας στη λαικη! Laughing

Laughing Laughing Laughing

The NIGHT is our Business...340M LANTIRN
Επιστροφή στην κορυφή
kongrigo

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ, 2007 5:16 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kongrigo έγραψε:
Αρκεί να οριστικοποιηθεί...

Και για να μην παρεξηγηθώ... αν δεν το ακούσουν το αυτάκια μου και δεν εκτεθούν οι Υπουργοί δεν πιστεύω τίποτα.

Και δεν εμφισβητώ τον S.P. Wink

Υ.Γ.

Αυτώ μόνο εγώ το έχω κάνει... απαντάω στον ευτό μου
Επιστροφή στην κορυφή
jimmyhaf

Ένταξη: 05 Φεβ 2007
Τελευταία Επίσκεψη: 28 Ιούλ 2017

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ, 2007 6:07 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε να γίνει ο Αρχάγγελος 2007 το 2005 τον έχασα!!!!

Περιμένω πως και πως......!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
sjmygian

Ένταξη: 30 Νοέ 2006
Τελευταία Επίσκεψη: 30 Δεκ 2010
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ, 2007 6:35 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ τον έχασα δυστυχώς το 2005.

Ελπίζω μονάχα να μην συμβεί το ίδιο και φέτος.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάρ, 2007 1:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.highlandergp.gr/ στα δεξιά...

Για να έχουμε και αυτό εδώ υπόψη... αν κρίνω από τα paches και τα μπλουζάκια του θα είναι τέλεια...
Επιστροφή στην κορυφή
Anzac

Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάρ, 2007 1:39 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kongrigo έγραψε:

Για να έχουμε και αυτό εδώ υπόψη... αν κρίνω από τα paches και τα μπλουζάκια του θα είναι τέλεια...

χμμμ

δεν ήξερα ότι κάνει και μπλούζες
Επιστροφή στην κορυφή
Cannon

Ένταξη: 12 Μάρ 2006
Τελευταία Επίσκεψη: 28 Δεκ 2014

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάρ, 2007 1:50 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kongrigo έγραψε:

Έχω αγοράσει κάποια patches αυτής της εταιρείας μέσα από την 347Μ, και είναι όντως αξιόλογα. Γι'αυτό άλλωστε και τροφοδοτούν όλη την 110Μ.

Τους πήρα τηλ, για να δω κατα πόσον γίνεται να φτιάξουμε patches για την e-haf, αλλά πρέπει να τους επισκεφτώ από κοντά για να κουβεντιάσουμε, δεδομένου ότι αναλαμβάνουν μόνο μεγάλες παραγγελίες. Ελπίζω να τους πείσω. Wink

Αν συμφωνείτε, θα μπορούσα π.χ. να αναφέρω την εξής παραγγελία:
- 40 patches με το σήμα της e-haf
- 30 patches μοιρόσημα 321
- 30 patches μοιρόσημα 391
- 30 patches με ονόματα μελών με τίτλο "eHAF vPilot"

Kάπως έτσι το σκέφτομαι.

Το θέμα είναι οτι αν προχωρήσει μια τέτοια παραγγελία, θα πρέπει να προπληρωθεί από καποιον. Το ποσό θα είναι κάπως μεγαλο (αν κρίνω από τις τιμές στο site).

Ύστερα, σκέφτομαι μήπως μπορούν να κάνουν και ραφτά σήματα σε μπλουζάκια (όχι σιδερότυπα)... Πχ. δείτε εδώ.

Δε ξέρω, σκέψεις είναι τα παραπάνω... Προτείνετε κι εσείς κάτι προς αυτή την κατεύθυνση αν σας ενδιαφέρει.

Εγώ πάντως σκοπεύω μια βολτα να πάω από εκεί, ούτως ή άλλως, να δώ τί είναι εφικτό γενικά... Smile

Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάρ, 2007 2:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με τον Στυλιανό έχω μιλήσει και εγώ στο παρελθόν εκ μέρους του φίλου μας Α.Τσαγκαράτου.

Το θέμα είναι να γίνει η μήτρα. Στην ουσία αυτό είναι το ακριβό μέρος στην όλη υπόθεση. Απο εκεί και πέρα αν έχεις τη μήτρα, τυπώνεις όσα θες, απο 1 έως χιλιάδες.

Για τη μήτρα είναι η όλη υπόθεση. Μετά όσο ποιο πολλά ή ποιο λίγα βγάλεις αλλάζει και η τιμή.

Άρα αν εσύ θες 4 μήτρες θα πρέπει να έχεις και ένα σεβαστό κεφάλαιο απο πίσω, και κάποιους άλλους έτοιμους να πληρώσουν για την παραγγελία τους στην ώρα τους.....
Επιστροφή στην κορυφή
panpan
Moderator
Moderator

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Τελευταία Επίσκεψη: 15 Μάι 2013
Τόπος: Βύρωνας
Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάρ, 2007 2:34 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cannon έγραψε:

Έχω αγοράσει κάποια patches αυτής της εταιρείας μέσα από την 347Μ, και είναι όντως αξιόλογα. Γι'αυτό άλλωστε και τροφοδοτούν όλη την 110Μ.

Τους πήρα τηλ, για να δω κατα πόσον γίνεται να φτιάξουμε patches για την e-haf, αλλά πρέπει να τους επισκεφτώ από κοντά για να κουβεντιάσουμε, δεδομένου ότι αναλαμβάνουν μόνο μεγάλες παραγγελίες. Ελπίζω να τους πείσω. Wink

Αν συμφωνείτε, θα μπορούσα π.χ. να αναφέρω την εξής παραγγελία:
- 40 patches με το σήμα της e-haf
- 30 patches μοιρόσημα 321
- 30 patches μοιρόσημα 391
- 30 patches με ονόματα μελών με τίτλο "eHAF vPilot"

Kάπως έτσι το σκέφτομαι.

Το θέμα είναι οτι αν προχωρήσει μια τέτοια παραγγελία, θα πρέπει να προπληρωθεί από καποιον. Το ποσό θα είναι κάπως μεγαλο (αν κρίνω από τις τιμές στο site).

Ύστερα, σκέφτομαι μήπως μπορούν να κάνουν και ραφτά σήματα σε μπλουζάκια (όχι σιδερότυπα)... Πχ. δείτε εδώ.

Δε ξέρω, σκέψεις είναι τα παραπάνω... Προτείνετε κι εσείς κάτι προς αυτή την κατεύθυνση αν σας ενδιαφέρει.

Εγώ πάντως σκοπεύω μια βολτα να πάω από εκεί, ούτως ή άλλως, να δώ τί είναι εφικτό γενικά... Smile
Μου ακούγεται πολύ καλή ιδέα!

Ένταξη: 30 Νοέ 2006
Τελευταία Επίσκεψη: 30 Δεκ 2010
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάρ, 2007 3:07 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν εξαιρέσουμε το τελευταίο (patches με ονόματα μελών με τίτλο "eHAF vPilot" ), μια και δεν είμαι vPilot, τα υπόλοιπα με ενδιαφέρουν και εμένα.
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    (e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία © Αρχική σελίδα -> Σχόλια & Προτάσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Commercials