25η Μαρτίου 2007

Συναντήσεις και Events της ομάδας μας
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

kongrigo έγραψε:Ηταν και ο S.P. :-)
σσσσσσσσσσ...........!!!!!!!
e-HAF Admin
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Οι Παπαράτσι ξαναχτυπούν....

Εικόνα

Ποιός να είναι αυτός άραγε ????

Εικόνα

:) :) :)
Εδώ τον τσακώσαμε σε ύποπτες συναλαγές με τρίτους
e-HAF Admin
kongrigo
Δημοσιεύσεις: 3248
Εγγραφή: 24 Μάιος 2005, 14:50
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kongrigo »

:D :D :lol: :lol:

:shock: :shock:

ΣΑΛΟΣ...

Αυτό σημαίνει στα πράσα... τι να κάνουν άραγε… κάποιους αναγνωρίζω…


Υ.Γ.

Τι μπορεί να σου κάνει η άτιμη η φωτογραφία…
...είμαι και μιραζάκιας...
Η ΦΥΣΙΣ ΔΙΔΑΣΚΕΙ ΓΝΩΣΙΝ
Ως ηγήτορες των ιδεών μας, οφείλουμε να αντεπεξέλθουμε στις πιέσεις των ιδανικών μας...Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

άντε και του χρόνου παιδιά....

Εικόνα
e-HAF Admin
SPECIAL_PROJECTS
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: 03 Ιουν 2005, 22:06
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από SPECIAL_PROJECTS »

Anzac έγραψε:Οι Παπαράτσι ξαναχτυπούν....

Εικόνα

Ποιός να είναι αυτός άραγε ????

Εικόνα

:) :) :)
Εδώ τον τσακώσαμε σε ύποπτες συναλαγές με τρίτους
Αυτά παθαίνω όταν δίνω ρεπό στους my bodyguards κατά τη διάρκεια δημοσίων εμφανίσεών μου!!! :lol: :lol:

Πάντως πρέπει να παραδεχτείς ότι είσαι πολύ τυχερός φίλε Anzac, γιατί εάν τους είχα μαζί μου, τώρα θα είχες στα χέρια σου μόνο τα καρούλια από την βιντεοκάμερά σου. :twisted:

Τέλος πάντων, είναι που σου έχω και αδυναμία βλέπεις και δεν θα δώσω νομική συνέχεια στην όλη υπόθεση. 8)

Ανεξάρτητα πάντως από όλα αυτά, χάρηκα και εγώ που συνάντησα τους γνωστούς υπόπτους (Αnzac και Kongrigo) στον Λυκαβητό, αν και μας πήρε στον λαιμό του (όσον αφορά το που να στηθούμε) ο κουμπάρος (Eagle) και αφού μας κατέβασε (πήρε στον λαιμό του και τον Kongrigo) από την κορυφή του λόφου σε "καλύτερο" μέρος, μετά την πρώτη διέλευση μας άφησε στεγνά και ανέβηκε μόνος να κάνει παρέα στον Anzac. :shock:

Ακόμα τις κλαίω τις 3 ώρες που έχασα στο πήγαινε έλα (είπαμε, έχουμε και ένα Hellenic Air Force Yearbook 2007/A) να ετοιμάσουμε, αλλά τουλάχιστον με αποζημίωσε η παρέα του Kongrigo και η "φιλική συμμετοχή - guest εμφάνιση" του Anzac. :D

Με την ευκαιρία να ευχαριστήσω και δημοσίως τον Anzac και την e-HAF για την μεγάλη τιμή που μου κάνατε να μου χαρίσατε ένα από τα μοναδικά σας αναμνηστικά δώρα, το οποίο ήδη κοσμεί το γραφείο μου στην Special Projects και μαζί να ευχαριστήσω και τους ανθρώπους που εργαστήκαν προκειμένου να δημιουργηθεί ένα τόσο όμορφο stick! :wink:
Μπράβο και σας ευχαριστώ θερμά όλους σας.

Ραντεβού λοιπόν του χρόνου και Τιμάκο, πάρε και καμιά σκαλίτσα την άλλη φορά, δεν είναι κακό, δεν είναι κακό!!! :lol: :lol: :twisted:

Ο S.P. (κατά Kongrigo!!!)
mmaker
Δημοσιεύσεις: 1179
Εγγραφή: 24 Απρ 2005, 00:15
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από mmaker »

Αντώνη,μ αρέσει που μιλήσαμε με τον Γιάννη για το που να ανέβει και του είπα να πάει δίπλα απ το καφέ στο εκκλησάκι! :lol:
Κλειδωμένο