Πρόταση για δημιουργία νέας ενότητας...

Δώστε το δικό σας στίγμα για το Forum

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

εγώ τι να σας πώ ?

είστε σίγουροι πως δεν υπάρχει κάτι το αντίστοιχο ?

πχ στην σελίδα του Σολανάκη ?

θα είναι σε μορφή άρθρου ?

ποιός θα κάτσει να ασχοληθεί με αυτό ? (συγγραφή)

θα ήθελα κάποιο δείγμα για να σχολιάσω
e-HAF Admin
Aegeus
Δημοσιεύσεις: 634
Εγγραφή: 09 Μαρ 2007, 18:59
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Aegeus »

Και εγώ δε ξέρω αλλά επειδή το forum της e-haf είναι άρρηκτα δεμένο με τη πολεμική αεροπορία...
kongrigo
Δημοσιεύσεις: 3248
Εγγραφή: 24 Μάιος 2005, 14:50
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kongrigo »

:D

Δεν ξέρω αν μπορώ να κάτσω να γράψω ή να βρω στοιχεία, όποιος έχει και θέλει τα καταθέτει...

Μπορούμε όμως να ζητήσουμε από άλλα μέλη της ehaf που έχουν διπλή ιδιότητα να μας βοηθήσουν με την παροχή πληροφοριών.

Δεν καταλαβαίνω όμως την λογική, ότι κάπου στο internet, υπάρχει κάτι αντίστοιχο με αυτό που πρότεινε ένα μέλος και συνεπώς δεν θα πρέπει για να δημιουργηθεί και στην e-haf. Μπορεί να μην προχώρηση, όπως και πολλά άλλα που έχουμε προσπαθήσει αλλά προσωπικά δεν μου λέει κάτι.

π.χ. Τί θέλουμε ή γιατί πρέπει και εμείς να έχουμε ενότητα μοντελισμού όταν υπάρχει και πολύ καλά οργανωμένο, μάλιστα, club, με site και forum και εννοώ το www.modelclub.gr

Και με αυτήν την λογική γιατί πρέπει και αυτοί να έχουν ενότητα ΠΑ από την στιγμή που υπάρχει η e-haf.
...είμαι και μιραζάκιας...
Η ΦΥΣΙΣ ΔΙΔΑΣΚΕΙ ΓΝΩΣΙΝ
Ως ηγήτορες των ιδεών μας, οφείλουμε να αντεπεξέλθουμε στις πιέσεις των ιδανικών μας...Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Στάκα Man.....

Την πρόταση την έκανε ο Aegeus αλλά την έκανε αόριστα απο ότι καταλαβαίνω. Θέλω να πω πως δεν είχε σκοπό (ή δεν έχει κάτι έτοιμο) να αρχίσει να γράφει κάτι και απλά του έλλειπε η σωστή ενότητα, αλλά πρότεινε να αρχίσουμε να γράφουμε....

Και απο ότι βλέπω κανείς ακόμα δεν προτάθηκε να αρχίσει να γράφει.

Αν δώ θετική κίνηση , η δημιουργία ενότητας για εμένα δεν είναι απολύτως τίποτα!
e-HAF Admin
panpan
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: 05 Δεκ 2006, 22:31
Τοποθεσία: Βύρωνας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panpan »

μπορώ να γράψω πληροφορίες αλλά μετά από τις 14 ιουνίου...
Εικόνα
kongrigo
Δημοσιεύσεις: 3248
Εγγραφή: 24 Μάιος 2005, 14:50
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kongrigo »

:lol: :wink:
Αν δώ θετική κίνηση , η δημιουργία ενότητας για εμένα δεν είναι απολύτως τίποτα!
...είμαι και μιραζάκιας...
Η ΦΥΣΙΣ ΔΙΔΑΣΚΕΙ ΓΝΩΣΙΝ
Ως ηγήτορες των ιδεών μας, οφείλουμε να αντεπεξέλθουμε στις πιέσεις των ιδανικών μας...Εικόνα
Aegeus
Δημοσιεύσεις: 634
Εγγραφή: 09 Μαρ 2007, 18:59
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Aegeus »

Πρόταση έκανα δε το έδεσα κι όλας επειδή εγώ δεν έχω τις κατάλληλες πηγές, αν τις έχει όμως κάποιος είναι μια καλή ευκαιρία υπάρχει και μια τέτοια ενότητα θα βοηθήσω όσο μπορώ...
Απάντηση