(e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία © Αρχική σελίδα (e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία ©
Unofficial Hellenic Air Force Portal
Greek Falcon 4 Community
Main e-HAF Forum

Κανονισμός ΛειτουργίαςΚανονισμός Λειτουργίας   Επίσημα Setup ομάδας e-HAFΕπίσημα Setup   Οδηγός για πολλαπλά Falcon 4.0 Setup στο PC ΣαςΟδηγός για πολλαπλά Setup   English SectionEnglish Section
Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα της 321 Μοίρας Κ.Χ.Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα 321Μ   Αποποίηση ΕυθύνηςΑποποίηση Ευθύνης   Forum RSS Feed   Feedback to AdministratorΕπικοινωνία
e-HAF Domain GateΠεντάγωνο   Περιοχή Πτήσεων e-HAFΠεριοχή Πτήσεων   Φοριαμός Αποθήκευσης ΑρχείωνFile Area   Facebook GroupFB Group
...στο Fox2
Συχνές ΕρωτήσειςF.A.Q.   ΑναζήτησηΑναζήτηση   ΕγγραφήΕγγραφή   Δείτε ποιοί είναι Τώρα OnLine στο TeamSpeak !TeamSpeak
ΣύνδεσηΣύνδεση
 News HOT NEWS

ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ FLAMING CLIFFS
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    (e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία © Αρχική σελίδα -> Lock-On
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
poli

Ένταξη: 11 Νοέ 2007
Τελευταία Επίσκεψη: 26 Μάι 2011

Ομάδες Μελών: Κανένας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ, 2007 2:41 pm    Θέμα δημοσίευσης: ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ FLAMING CLIFFS Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ FLAMING CLIFFS
Επιστροφή στην κορυφή
Anzac

Ένταξη: 27 Μάρ 2004
Τελευταία Επίσκεψη: 09 Οκτ 2017

Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ, 2007 3:31 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλύτερα να το αγοράσεις.

Το λογισμικό προστασίας του δεν σπάει εύκολα, οπότε και να το βρείς στο διαδίκτυο, πολύ πιθανόν να μην σου δουλέψει
Επιστροφή στην κορυφή
STARSERIF

Ένταξη: 05 Δεκ 2004
Τελευταία Επίσκεψη: 17 Ιάν 2011
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ, 2007 3:31 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Ενταξη στην e-HAF 11Nεμβριου, ουτε ενα γεια δε λες, γραφεις με καιφαλαια σα να φωναζεις και το πρωτο που ζητας ειναι που θα βρεις το FC????

Μεγεια μας...................................

Ο Τσοπανομοντελογδυτης
http://starserif.spaces.live.com/default.aspx
Επιστροφή στην κορυφή
poli

Ένταξη: 11 Νοέ 2007
Τελευταία Επίσκεψη: 26 Μάι 2011

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ, 2007 3:47 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα συγνωμη αν ημουν αγενης αλλα ειμαι νεος στο inernet συμφωνω με το ρητο σου
Επιστροφή στην κορυφή
sysfail

Ένταξη: 08 Δεκ 2007
Τελευταία Επίσκεψη: 21 Φεβ 2011

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Δεκ, 2007 7:04 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμ, γειά σου μεγάλε, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλοι είχατε πρόβλημα με το crackarisma. Εγώ και τα 2 τα κατέβασα απο το internet και συγκεκριμένα απο torrents και έπαιζαν χωρίς καν crack. Και το Lock on το πρώτο και το Flaming Cliffs. Αυτό τον καιρό όταν παίζω στήνω το Gold που νομίζω τα έχει και τα 2.

Το link για το Gold : http://www.torrentz.com/7b0b9ac1f65882ef6a6052b6227bb6e3c5bf924e

Ελπίζω να βοήθησα. Το Flaming Cliffs δεν θυμάμαι από που το κατέβασα. Αν είπα κάτι λάθος διορθώστε με Smile.

Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Δεκ, 2007 8:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sysfail έγραψε:
Χμμ, γειά σου μεγάλε, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλοι είχατε πρόβλημα με το crackarisma. Εγώ και τα 2 τα κατέβασα απο το internet και συγκεκριμένα απο torrents και έπαιζαν χωρίς καν crack. Και το Lock on το πρώτο και το Flaming Cliffs. Αυτό τον καιρό όταν παίζω στήνω το Gold που νομίζω τα έχει και τα 2.

Το link για το Gold : http://www.torrentz.com/7b0b9ac1f65882ef6a6052b6227bb6e3c5bf924e

Ελπίζω να βοήθησα. Το Flaming Cliffs δεν θυμάμαι από που το κατέβασα. Αν είπα κάτι λάθος διορθώστε με Smile.

όσον αφορά το λινκ που έδωσες

Παράθεση:
It's not the Gold version but the basic one!!!

άκου τώρα κουφό
το είχα κατεβάσει και εγώ απο το emule και το έκαψα με το alchool 120. το starforce πέρναγε μια χαρά, αλλά χαρά εν πτήση πουθενά, καρέ καρέ

είχα cpu 2giga

πήρα μια μεταχειρισμένη cpu 3GHZ , πάω με χαρά να βάλω το FC (μιλάμε πάντα για το ίδιο μηχάνημα) και το SF δεν πέρναγε με τίποτα

τί έχεις να πείς ;
Επιστροφή στην κορυφή
sysfail

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Δεκ, 2007 2:31 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμ πραγματικά παρα πολύ παραξενο γιατί ενώ όλοι έχουν σχολιάσει ότι δεν είναι η σωστή έκδοση έχει όλες τις βελτιώσεις. Δηλαδή improoved physics συγκεκριμενα και για το SU-25 (που είναι τέλεια εμπειρία ακόμα και να το πετάς απο εξομοιωτή) και πιο προσεγμένα crashes κλπ κλπ. Πραγματικά δεν ξερω τι παίζει.

Εγώ κοιμάμαι με την πεποίθηση ότι είναι το FC για να μη ξυπνήσω με την θέληση να το ξανακατεβάσω (μεγάάάλη μανούρα). Αλλά κάτι θα ξέρουν και οι τύποι που είπαν οτι δεν ειναι η κανονική έκδοση...

Όσο για το δεύτερο θεματάκι ποτέ (όπως προείπα) δεν εχω συναντήσει πρόβλημα στην εγκατάσταση αν και οι 2 εκδόσεις μου είναι "πειρατικές". Νταξει τα καρέ που λες με τον 2άρη είναι απολύτως φυσιολογικά... Την δική μου κόπια την έχω στήσει σε 7-8 pc και παίζει ωραία. Όταν λες οτι "το SF δεν πέρναγε με τίποτα" εννοείς ότι δεν στηνόταν ή το έστηνες και δεν έτρεχε το παιχνίδι ?

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Δεκ, 2007 2:39 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπα όπα. Μόλις είδα το μενού από flaming cliffs από ένα φίλο και τελικά έλεγα μπαρούφες ... Δεν είναι αυτο το λίνκ που έδωσα SadSad

Σόρρυ αν σας παραπλάνησα στιγμιαία Smile

Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Δεκ, 2007 8:33 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμ! δώκε το σωστό
Επιστροφή στην κορυφή
sportis

Ένταξη: 04 Δεκ 2007
Τελευταία Επίσκεψη: 20 Σεπ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Δεκ, 2007 3:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδω ειναι το link http://www.fulldls.com/torrent-games-12646.html

http://www.katsavidis-rooms.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Rambo

Ένταξη: 02 Αύγ 2006
Τελευταία Επίσκεψη: 20 Σεπ 2017
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Δεκ, 2007 5:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το cliffs ειναι add on του lock-on? και το Gold τα εχει και τα 2? Για να μαθαινουμε?

ΚΑΙ ΤΑ ΙΕΡΑ ΤΑ ΠΑΤΡΙΑ ΤΙΜΗΣΩ
Επιστροφή στην κορυφή
Anzac

Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Δεκ, 2007 8:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμμμ.....

Παράθεση:
1) Download ISO or NRG image, either is OK.
2) Burn it to CD-R media. Don't try on CDRW media, it doesn't work. Tried on mine.
3) Insert burned disc into CDROM/DVDROM drive to play. CD/DVD-ROM is very important, Starforce will say incorrect media if you insert in CDRW/DVDRW drive. Tried on mine as well.
4) Enjoy the game.
Επιστροφή στην κορυφή
sportis

Ένταξη: 04 Δεκ 2007
Τελευταία Επίσκεψη: 20 Σεπ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Δεκ, 2007 9:11 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

anzac και εγω εκει κολλησα. εχεισ καμια ιδεα??εγω το εκανα emage και το εγραψα σε ενα cd ολα καλα μεχρι, βαζω το cg κανω εγκατασταση κανονικα και οταν παω να το τρεξω το προγραμα star force μου βγαζει error και θελει cd key κατι τετοιο....

http://www.katsavidis-rooms.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Anzac

Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Δεκ, 2007 11:49 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το cd-rom που το βάζεις είναι και recorder ;
Επιστροφή στην κορυφή
gergio

Ένταξη: 08 Σεπ 2007
Τελευταία Επίσκεψη: 10 Ιάν 2010

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιάν, 2008 8:45 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπαρχει καποιο μαγαζι στην αττικη για να το αγορασω?η μονο απο νετ?
το εψαξα σε πλαισο,multirama,media markt..τιποτα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    (e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία © Αρχική σελίδα -> Lock-On Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Commercials