Τουρκικό Θέατρο

Διάφορα θέατρα για το Falcon 4.0

Συντονιστές: the_ripper, Arty, KERVEROS, Διαχείριση

Απάντηση
gerodinis
Δημοσιεύσεις: 2063
Εγγραφή: 11 Αύγ 2007, 17:28

Δημοσίευση από gerodinis »

Αν δεν είχαμε τέτοια όρεξη, το θέατρο δε θα αργούσε τόσο να βγει. Σωστός; Και τα παιδιά του EMF μια χαρά δουλεύουν.

ΔΕ γίνεται όταν κάποιος προσπαθεί για κάτι καλό, να μην τον απογοητεύετε εκ των προτέρων;

Εκτός αν θέλετε να πληρώσουμε καμιά δεκαριά εκατομμύρια στη Lead Pursuit να μας φτιάξουν αυτοί ένα θέατρο "γρήγορα, καθαρά, αποτελεσματικά" και ετοιματζίδικα. Η ποιότητα σας ενδιαφέρει ή το ΠΟΤΕ θα βγει;

Αν είναι έτσι, τι παραπονιέστε που το τούρκικο θέατρο έχει διπλά αεροδρόμια;

Και δε μου λες ορέ GERAKI, ξέρεις κάποιον από την ομάδα ανάπτυξης του EMF για να ξέρεις τι κάνουν τα παιδιά τώρα που εσύ τους κατηγορείς, ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΩΦΕΛΗΣΕΙ ΕΜΑΣ; Γιατί να σου υπενθυμίσω ότι το θέατρο αναπτύσσεται τσάμπα (από άποψη χρηματικού κόστους)
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

gerodinis έγραψε:Αν δεν είχαμε τέτοια όρεξη, το θέατρο δε θα αργούσε τόσο να βγει. Σωστός; Και τα παιδιά του EMF μια χαρά δουλεύουν.

ΔΕ γίνεται όταν κάποιος προσπαθεί για κάτι καλό, να μην τον απογοητεύετε εκ των προτέρων;

Εκτός αν θέλετε να πληρώσουμε καμιά δεκαριά εκατομμύρια στη Lead Pursuit να μας φτιάξουν αυτοί ένα θέατρο "γρήγορα, καθαρά, αποτελεσματικά" και ετοιματζίδικα. Η ποιότητα σας ενδιαφέρει ή το ΠΟΤΕ θα βγει;

Αν είναι έτσι, τι παραπονιέστε που το τούρκικο θέατρο έχει διπλά αεροδρόμια;

Και δε μου λες ορέ GERAKI, ξέρεις κάποιον από την ομάδα ανάπτυξης του EMF για να ξέρεις τι κάνουν τα παιδιά τώρα που εσύ τους κατηγορείς, ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΩΦΕΛΗΣΕΙ ΕΜΑΣ; Γιατί να σου υπενθυμίσω ότι το θέατρο αναπτύσσεται τσάμπα (από άποψη χρηματικού κόστους)
Eιδες Ορε πουθενα να αναφερομαι gια την ομαδα EMF?? η λεω για το ATO το οποιο το εχουμε σε ενα σταδιο (μεχρι ΟF 4.3!! και εχω αναφερθει παμπολες φορες να γινει μια προσπαθεια για να πεταμε σε ΟF 4.6?-ATO και μονο ο ΣΑΚΗΣ monster εχει κανει κινηση για αυτο ! μεχρι να βγει το EMF aaaa????αρα μην προτρεχουμε και κατηγορουμε δουλεια και προσπαθεια των ΤΟΥΡΚΩΝ.
gerodinis
Δημοσιεύσεις: 2063
Εγγραφή: 11 Αύγ 2007, 17:28

Δημοσίευση από gerodinis »

Α, ΟΚ, συγνώμη. Νόμιζα ότι πέταξες σπόντα για το EMF.
Windows: A 32 bit extension and graphical shell,
for a 16 bit patch to an 8 bit operating system, originally
coded for a 4 bit microprocessor, written by a 2 bit
company, that can't stand 1 bit of competition. Good thing
there's not any.
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

γειά σου ρε Γεράκι με τις φοβερές ιδέες σου

και για πες μου γιατί εσύ τουλάχιστον γνωρίζεις και κάτι παραπάνω

να αναπτύξουμε ένα ξεπερασμένο θέατρο, το οποίο θέλει απο την αρχή βήμα βήμα η database του διόρθωση, και στην τελική να το έχουμε ΜΟΝΟ εμείς ως e-HAF , για να το χαιρόμαστε και να το παινευόμαστε?

για ποιόν λόγο ;
e-HAF Admin
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν θελει βημα βημα το DB διορθωση, για το OF ATO 4.3 αλλαξαμε τρελα πραματα στο DB???? OXI!!,, θα ειναι οπως το παρον
Τουρκικο λιγο πιο καλο οσο αφορα το tiling και object position, σαν βαση θα εχει το 4.6 , για το εαν θα ειναι μονο στην e-haf h oxi δεν το καθοριζω εγω αρχηγε ρωτα τους developers!!!! του αρχικου ΑΤΟ :wink: απο εμενα let free και εκτος E-haf!!.

Και κομμένα τα ειρωνικά σχόλια .... (με ιδέες)διάβασε κανονισμούς :twisted: :twisted: :wink:
Spartan
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 19:23

Δημοσίευση από Spartan »

Εντάξει, τα παιδιά του τουρκικού θεάτρου επέλεξαν μια συγκεκριμένη τακτική, δηλαδή το να βγάζουν μικρά updates την φορά ξεκινώντας από ένα θέατρο με τα απολύτως απαραίτητα. Έχει κάποια βάση και μια λογική αυτή η τακτική... Τίποτα δεν είναι μεμπτό, ειδικά από την στιγμή που ακολουθούν την λογική του εθελοντισμού.

Από την άλλη βρίσκω λίγο κουλή την λογική του "ξεπατικώματος" της Μυκόνου από το GE (και πιθανότατα θα το δούμε και σε άλλες περιοχές) και σχετικά πρόχειρα θα έλεγα... Σύμφωνα με όσα γνωρίζω, υπάρχει όριο στα πόσα νέα tiles μπορεί να προσθέσεις. Μακάρι να τους βγει των παιδιών και να κάνουν και τις απαραίτητες διορθώσεις.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

GERAKI έγραψε:Δεν θελει βημα βημα το DB διορθωση, για το OF ATO 4.3 αλλαξαμε τρελα πραματα στο DB???? OXI!!,, θα ειναι οπως το παρον
Τουρκικο λιγο πιο καλο οσο αφορα το tiling και object position, σαν βαση θα εχει το 4.6 , για το εαν θα ειναι μονο στην e-haf h oxi δεν το καθοριζω εγω αρχηγε ρωτα τους developers!!!! του αρχικου ΑΤΟ :wink: απο εμενα let free και εκτος E-haf!!.

Και κομμένα τα ειρωνικά σχόλια .... (με ιδέες)διάβασε κανονισμούς :twisted: :twisted: :wink:
αν νομίζεις πως δεν θέλει βήμα βήμα διόρθωση , είσαι τελείως ενενημέρωτος

το patch συμβατότητας που έφτιαξε ο Σάκης, έβαζε απλά την Ελλάδα σαν χάρτη, και απο αεροσκάφη είχε ότι έχει το OF απο μόνο του.

δηλαδή που ειναι τα λιμάνια που έβαλε ο Νάκος , που είναι τα αεροδρόμια, που είναι τα shelters που είναι ο στόλος της ΠΑ, που είναι το οπλοστάσιο της ΠΑ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Πιστεύεις ότι και να γινόντουσαν όλα αυτά, θα έψαχνα μετά να βρώ όλα τα μέλη του ΑΤΟ Development για να πάρω έγκριση για χρήση πλύν e-HAF ;

ΝΟΜΙΖΕΙΣ......
e-HAF Admin
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Spartan έγραψε:Εντάξει, τα παιδιά του τουρκικού θεάτρου επέλεξαν μια συγκεκριμένη τακτική, δηλαδή το να βγάζουν μικρά updates την φορά ξεκινώντας από ένα θέατρο με τα απολύτως απαραίτητα. Έχει κάποια βάση και μια λογική αυτή η τακτική... Τίποτα δεν είναι μεμπτό, ειδικά από την στιγμή που ακολουθούν την λογική του εθελοντισμού..
ε κάπως έτσι ξεκίνησε και το HOT και τώρα το έχουμε όλοι μας

όλοι εμείς στην Ελλάδα δηλαδή.....κάτι για το οποίο διαφωνώ κάθετα και οριζόντια , αλλά αυτό είναι προσωπική άποψη
e-HAF Admin
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Anzac έγραψε:
GERAKI έγραψε:Δεν θελει βημα βημα το DB διορθωση, για το OF ATO 4.3 αλλαξαμε τρελα πραματα στο DB???? OXI!!,, θα ειναι οπως το παρον
Τουρκικο λιγο πιο καλο οσο αφορα το tiling και object position, σαν βαση θα εχει το 4.6 , για το εαν θα ειναι μονο στην e-haf h oxi δεν το καθοριζω εγω αρχηγε ρωτα τους developers!!!! του αρχικου ΑΤΟ :wink: απο εμενα let free και εκτος E-haf!!.

Και κομμένα τα ειρωνικά σχόλια .... (με ιδέες)διάβασε κανονισμούς :twisted: :twisted: :wink:
το patch συμβατότητας που έφτιαξε ο Σάκης, έβαζε απλά την Ελλάδα σαν χάρτη, και απο αεροσκάφη είχε ότι έχει το OF απο μόνο του.

δηλαδή που ειναι τα λιμάνια που έβαλε ο Νάκος , που είναι τα αεροδρόμια, που είναι τα shelters που είναι ο στόλος της ΠΑ, που είναι το οπλοστάσιο της ΠΑ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Πιστεύεις ότι και να γινόντουσαν όλα αυτά, θα έψαχνα μετά να βρώ όλα τα μέλη του ΑΤΟ Development για να πάρω έγκριση για χρήση πλύν e-HAF ;

ΝΟΜΙΖΕΙΣ......
------------------------------------------------------------------------------------
ANZAK wrote:αν νομίζεις πως δεν θέλει βήμα βήμα διόρθωση , είσαι τελείως ενενημέρωτος

Διαβαζε καλα τι γραφω λεω για απλα καποια μερη του ΑΤΟ οπως σωστα ειπες και σαν βαση uα εχει το DB tou 4.6 , το ξερω οτι για να εχουμε τα καλουδια του ff3-ATO με αεροδρομια και DB θελει πολυ δουλεια που εαν εχω βοηθεια ειμαι μεσα να το κανω!!!!!, μην βιαζεσε να απαντας,, να σκεφτεσαι καλα πριν απαντησης και το ποιος ειναι ανενημερωτος αστο να το ξερω εγω ...
:twisted:
ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ
-----------------------------------
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ..
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

αφού είσαι τόσο καλά ενημερωμένος τότε, Ξεκίνα διόρθωση του ΑΤΟ
GERAKI έγραψε:μη βιαζεσε να απαντας,, να σκεφτεσαι καλα πριν απαντησης και το ποιος ειναι ανενημερωτος αστο να το ξερω εγω
ξερόλες υπάρχουν πολλοί, admin όμως ένας....

:twisted: ΜΠΟΥ :D
e-HAF Admin
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Anzac έγραψε:αφού είσαι τόσο καλά ενημερωμένος τότε, Ξεκίνα διόρθωση του ΑΤΟ
Geraki έγραψε:μη βιαζεσε να απαντας,, να σκεφτεσαι καλα πριν απαντησης και το ποιος ειναι ανενημερωτος αστο να το ξερω εγω
ξερόλες υπάρχουν πολλοί, admin όμως ένας....

:twisted: ΜΠΟΥ :D
Eρχεσαι για παρεα ???? ελα εχω και πατατακιαααα μπουχουυυυυυ ... ΤΕΛΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

GERAKI έγραψε:
Anzac έγραψε:αφού είσαι τόσο καλά ενημερωμένος τότε, Ξεκίνα διόρθωση του ΑΤΟ
Geraki έγραψε:μη βιαζεσε να απαντας,, να σκεφτεσαι καλα πριν απαντησης και το ποιος ειναι ανενημερωτος αστο να το ξερω εγω
ξερόλες υπάρχουν πολλοί, admin όμως ένας....

:twisted: ΜΠΟΥ :D
Eρχεσαι για παρεα ???? ελα εχω και πατατακιαααα μπουχουυυυυυ ... ΤΕΛΟΣ!!!!
για κάνε μας ένα DEMO να δούμε τι πουλιά πιάνεις......ΤΕΛΟΣ
e-HAF Admin
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Anzac έγραψε:
GERAKI έγραψε:
Anzac έγραψε:αφού είσαι τόσο καλά ενημερωμένος τότε, Ξεκίνα διόρθωση του ΑΤΟ
Geraki έγραψε:μη βιαζεσε να απαντας,, να σκεφτεσαι καλα πριν απαντησης και το ποιος ειναι ανενημερωτος αστο να το ξερω εγω
ξερόλες υπάρχουν πολλοί, admin όμως ένας....

:twisted: ΜΠΟΥ :D
Eρχεσαι για παρεα ???? ελα εχω και πατατακιαααα μπουχουυυυυυ ... ΤΕΛΟΣ!!!!
για κάνε μας ένα DEMO να δούμε τι πουλιά πιάνεις......ΤΕΛΟΣ
Πως το βλεπεις ???? :twisted: :twisted: Εικόνα

Έλα σα τα κοπελιά κάνουμε τέλος .!!!!... απλός μην βιαζόμαστε να κρίνουμε αρνητικά προσπάθειες ατόμων που προσπαθούν για το συλλογικό καλό και μερικοί από αυτούς είναι και οι Τούρκοι πού βεβαία το κάνουν κύριος για δικό τους συμφέρων πιο πολύ!!
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

όταν ακούω προσωπικό συμφέρον βγάζω καντύλες....

Falcon 4.0 Community, σας λέει κάτι ;

πληρώσαμε ποτέ για Falcon απο όταν βγήκε ο πηγαίος κώδικας Public ;

μην λέμε και ανακρίβειες, όλα και όλα

τι πάει να πεί προσωπικό συμφέρον οι Τούρκοι ; στο Falcon ;
e-HAF Admin
Απάντηση