Φαντάρος αποπειράθηκε να δώσει τέλος στη ζωή του

Περιοχή συζήτησης για τα Αμυντικά Σώματα της Ελλάδας

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
kypselos
Δημοσιεύσεις: 1017
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2006, 19:05
Τοποθεσία: Χανια-Κρητη

Δημοσίευση από kypselos »

killerwing έγραψε:Επειδη πριν δυο χρονια εγιναν δυο αυτοκτονιες η μια στην 96μεθ και η αλλη στα κεντρο εκπαιδευσης καρδαμηλλα στη χιο. Και οι δυο περιπτωσεις η αυτοκτονια προηλθε απο οικογενειακα προβληματα και κοινωνικα και οηι απο το στρατο.

Μα τοσους Γιωταδες και μαμακηδες υπαρχουν. Στα 25 και ακομα σπιτι θελουν να ειναι?

Εκτος απο υπηρεσια σκοπια, μαγειρια, καθαριοτητες ο φανdaros δεν κανει τιποτε αλλο.

Παραδεχομε οτι οταν σε παει 40 μεσα και ταυτοχρονα εχεις και ασκησεις σε καποια στιγμη δεν θα τη παλεψεις. Αλλα αυτο ξεπερνιεται ΔΕΝ ΑΥΤΟΚΤΟΝΕΙΣ. Και η θρησκεια μας απαγορευει την αυτοκτονια.

Προσωπικα το G3A4 μου λειπει, οι βολες μου λειπουν, ασκησεις, σκηνακια ο χαβαλες, τα σουβλακια και οι μπυρες, ουισκια.

Η αυτοκτονια σημαινει δηλια,φοβος να αντιμετωπισεις την ζωη,
Και καλυτερα που φευγουν απο τη ζωη τετοια ατομα, οποιοι λιποτακτουν στην πρωτη δυσκολια της ζωης.

Σχολιαζοθμε μεμονομενες περιπτωσεις καθε ΕΣΣΟ μπαινουν 5χιλιαδες στρατιωτες και απο αυτους αν πεθανει ενας. ειναι απειροελαχιστο ποσοστο.
Καλυτερα να δειτε αλλες "αυτοκτονιες", οπως νοητικες, κατασπαταλησει του ελευθερου χρονου στις καφετεριες. Μην ασχολειστε με το στρατο, ο στρατος ειναι το μοναδικο σωμα που θα σωσει την ελλαδα απο το εχθρο, ολοι οι αλλοι πολιτικοι, σκυλακια τις τηλεορασεις, ψαρολεβεντες τις κοινωνιας θα εχουν private learjet.

Καλο βραδυ
Μ'αρεσεις bravo
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

kypselos έγραψε:
killerwing έγραψε:Επειδη πριν δυο χρονια εγιναν δυο αυτοκτονιες η μια στην 96μεθ και η αλλη στα κεντρο εκπαιδευσης καρδαμηλλα στη χιο. Και οι δυο περιπτωσεις η αυτοκτονια προηλθε απο οικογενειακα προβληματα και κοινωνικα και οηι απο το στρατο.

Μα τοσους Γιωταδες και μαμακηδες υπαρχουν. Στα 25 και ακομα σπιτι θελουν να ειναι?

Εκτος απο υπηρεσια σκοπια, μαγειρια, καθαριοτητες ο φανdaros δεν κανει τιποτε αλλο.

Παραδεχομε οτι οταν σε παει 40 μεσα και ταυτοχρονα εχεις και ασκησεις σε καποια στιγμη δεν θα τη παλεψεις. Αλλα αυτο ξεπερνιεται ΔΕΝ ΑΥΤΟΚΤΟΝΕΙΣ. Και η θρησκεια μας απαγορευει την αυτοκτονια.

Προσωπικα το G3A4 μου λειπει, οι βολες μου λειπουν, ασκησεις, σκηνακια ο χαβαλες, τα σουβλακια και οι μπυρες, ουισκια.

Η αυτοκτονια σημαινει δηλια,φοβος να αντιμετωπισεις την ζωη,
Και καλυτερα που φευγουν απο τη ζωη τετοια ατομα, οποιοι λιποτακτουν στην πρωτη δυσκολια της ζωης.

Σχολιαζοθμε μεμονομενες περιπτωσεις καθε ΕΣΣΟ μπαινουν 5χιλιαδες στρατιωτες και απο αυτους αν πεθανει ενας. ειναι απειροελαχιστο ποσοστο.
Καλυτερα να δειτε αλλες "αυτοκτονιες", οπως νοητικες, κατασπαταλησει του ελευθερου χρονου στις καφετεριες. Μην ασχολειστε με το στρατο, ο στρατος ειναι το μοναδικο σωμα που θα σωσει την ελλαδα απο το εχθρο, ολοι οι αλλοι πολιτικοι, σκυλακια τις τηλεορασεις, ψαρολεβεντες τις κοινωνιας θα εχουν private learjet.

Καλο βραδυ
Μ'αρεσεις bravo
κι εμενα 8)
Dalamar
Δημοσιεύσεις: 230
Εγγραφή: 14 Αύγ 2007, 11:53
Τοποθεσία: Αττική

Δημοσίευση από Dalamar »

Orion έγραψε:Η αυτοκτονία είναι προσωπικό θέμα του κάθε ενώς αρκεί να μήν λερώνει τον χώρο που την διαπράτει γιατί μετά κάποιος πρέπει να καθαρίσει !!
Έχει συμβεί τέτοιο περιστατικό: Πασίγνωστος τραγουδιστής (πρώτο όνομα τότε και σήμερα) διαμαρτυρήθηκε γιατί τον έβαλαν σκοπιά 4-6 στην είσοδο και ότι είναι ειδική ψυχολογική περίπτωση και υπάρχει κίνδυνος να κόψει τις φλέβες του. Ο γραφέας του απάντησε ότι αν κόψει τις φλέβες του και λερώσει τα σκαλάκια τότε κακό του κεφαλιού του γιατί ο σκοπός 4-6 επιπλέον σφουγγαρίζει τα σκαλάκια για να τα βρει καθαρά ο Στρατηγός το πρωϊ.
gerodinis
Δημοσιεύσεις: 2063
Εγγραφή: 11 Αύγ 2007, 17:28

Δημοσίευση από gerodinis »

Dalamar έγραψε:Έχει συμβεί τέτοιο περιστατικό: Πασίγνωστος τραγουδιστής (πρώτο όνομα τότε και σήμερα) διαμαρτυρήθηκε γιατί τον έβαλαν σκοπιά 4-6 στην είσοδο και ότι είναι ειδική ψυχολογική περίπτωση και υπάρχει κίνδυνος να κόψει τις φλέβες του. Ο γραφέας του απάντησε ότι αν κόψει τις φλέβες του και λερώσει τα σκαλάκια τότε κακό του κεφαλιού του γιατί ο σκοπός 4-6 επιπλέον σφουγγαρίζει τα σκαλάκια για να τα βρει καθαρά ο Στρατηγός το πρωϊ.
Α, καλάααααα... εμένα ένας θείος μου υπηρέτησε το '72 περίπου κάπου σε ένα φυλάκιο στην Ήπειρο για ένα διάστημα και δεν του είχαν δώσει άδεια για δύο μήνες, ενώ φύλαγε και 2-4 τη νύχτα σκοπιά (σχεδόν σε μόνιμη βάση), καθώς ήταν ύποπτος για αριστερές αντιλήψεις και τον είχαν στη μπούκα. Τι έπρεπε δηλαδή να κάνει; Να αυτοσταυρωθεί;

Και ο τραγουδιστής που αναφέρεις παραπάνω ήθελε ΠΟΛΥ ξύλο να στρώσει.

Μπορείς να δώσεις το όνομά του; Δε νομίζω να είναι μέλος του φόρουμ...
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

ότι και να λέμε, τα πράγματα έχουν χαλαρώσει σε βαθμό αηδίας

αν ήταν έτσι, το 70 και... θα έπρεπε να είχε αυτοκτονήσει πολύς κόσμος
e-HAF Admin
PREDATOR
Δημοσιεύσεις: 3310
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2004, 20:27

Δημοσίευση από PREDATOR »

Ρε παιδιά και εγώ δεν το κατανοώ.... Νέα παιδιά και φοβούνται λες και θα πάνε πόλεμο.... Τι να πω... Κρίμα...
''TRAIN AS YOU WILL FIGHT''
HAF
kypselos
Δημοσιεύσεις: 1017
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2006, 19:05
Τοποθεσία: Χανια-Κρητη

Δημοσίευση από kypselos »

Οποτε βλεπω αυτο το ποστ να επανερχετε η μονη σκεψη που περναει απο το μυαλο μου ειναι:

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΕΘΑΝΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ :lol: :lol: :lol:
WingedWolf
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: 11 Σεπ 2005, 15:22
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από WingedWolf »

kypselos έγραψε:Οποτε βλεπω αυτο το ποστ να επανερχετε η μονη σκεψη που περναει απο το μυαλο μου ειναι:

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΕΘΑΝΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ :lol: :lol: :lol:
:em2: :em2: :em2: :em2: ....Ντροπής πράματα.... :em2: :em2: :em2: :em2::beer:
Εικόνα
cosa
Δημοσιεύσεις: 988
Εγγραφή: 26 Δεκ 2007, 04:48

Δημοσίευση από cosa »

Κάντε λίγο υπομονή και σε λίγο καιρό θα αντικαταστήσουμε τη λέξη "φαντάρος" στον τίτλο του post και στη θέση του θα βάλουμε
"μισθωτός εργαζόμενος-δανειολήπτης"
ΕΙΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΑΜΥΝΕΣΘΑΙ ΠΕΡΙ PARTY
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

πως λέμε "back to school", θα λέμε "back to Army"

Έν δυό Στραβάδι, κλείνατ επ' αρί ΣΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
e-HAF Admin
Απάντηση