ΤΕΙ Χαλκιδας ΤΜ Τεχνολογιας Αεροσκαφων

Περιοχή συζήτησης για τα Αμυντικά Σώματα της Ελλάδας

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
zafos
Δημοσιεύσεις: 243
Εγγραφή: 03 Ιαν 2007, 23:59

Δημοσίευση από zafos »

Θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη από όλους τους υπόλοιπους που και εγώ και o Kovamaniac μάλλον ξεφύγαμε λίγο.Τελειώνοντας θα ήθελα να πω στον Kovamaniac πως ότι είπα δεν ισχύει σε όλες τις σχολές αλλά αυτό που είπα για τους 3 ήταν αλήθεια.Και δεν ήταν μόνο "μαλλιάδες" στο πολυτεχνείο το 74 αλλά άνθρωποι όλων των πολιτικών παρατάξεων.Το ότι κάποιοι δεν έχουν τα κότσια να περάσουν στην Ελλάδα και πάνε εξωτερικό δεν μπορεί κανείς να το αλλάξει.Και ούτε οι διαδηλώσεις τώρα γίνονται για αυτό το λόγο.Και δε μπορείς να αναγκάζεις κάποιους που δε θέλουν, να μείνουν πίσω στα μαθήματα,έστω κι αν είναι μειοψηφία (και μιλάω για τα σχολεία και τα πανεπιστήμια.Για αυτούς που ήταν στο πτυχίο και έχασαν μια περίοδο λόγω των καταλήψεων).Ότι ξέρω το ξέρω από την αδερφή μου που είναι φοιτήτρια.

Δε θέλω να περάσει σε άλλο επίπεδο η συζήτηση φίλε Kovamaniac.Μια χαρά συζητήσεις είχαμε μέχρι τώρα και δεν θέλω να αλλάξει αυτό.Αν ξέφυγα λίγο παραπάνω ζητώ συγγνώμη.
WingedWolf
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: 11 Σεπ 2005, 15:22
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από WingedWolf »

Αλήθεια έχει βγει καμιά "σειρά" από το ΤΕΙ η τώρα είναι οι πρώτοι τεταρτοετείς?
Εικόνα
LantirN
Δημοσιεύσεις: 2734
Εγγραφή: 11 Ιουν 2004, 12:54
Τοποθεσία: 4.7D in SUD 260R

Δημοσίευση από LantirN »

6εξαμηνιτες ειμαστε, και πρωτη σειρα.
Εικόνα
The NIGHT is our Business...340M LANTIRN
Kovamaniac
Δημοσιεύσεις: 2595
Εγγραφή: 09 Μαρ 2005, 22:52
Τοποθεσία: Θήβα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Kovamaniac »

Lantirn Πρωτοπορια!!
ΕικόναΕικόνα
Ειρωνεύτηκες τη γκαρσόνα??? Την έβαψες.........
Sureilizer
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 23 Μαρ 2008, 22:15

Δημοσίευση από Sureilizer »

Ξερει κανενας ποσο εφτασε φετος η βαση της σχολης?Την εψαξα αλλα δεν την βρηκα τη βαση στο site του υπουργειου...
Απάντηση