Έχω κάποιες απορίες

Περιοχή συζήτησης για τα Αμυντικά Σώματα της Ελλάδας

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Giorgakis
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 16 Ιαν 2009, 21:40

Έχω κάποιες απορίες

Δημοσίευση από Giorgakis »

greeklish deleted

φίλε μου τα greeklish απαγορεύονται, δίορθωσε τον τίτλο και ξαναγράψε σε παρακαλώ το μύνημα σου
Godfather mellontikos aeroporos!!!
anka
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 2006
Εγγραφή: 15 Δεκ 2006, 12:01
Τοποθεσία: 37°57'1.29"N - 23°44'41.98"E

Δημοσίευση από anka »

Καλώς ήρθες Γιώργο. Έχω και εγώ μια απορία..... Αυτό το κυλιόμενο banner που λέει "Απαγορεύονται τα greeklish" δεν το είδες;;;;;;;;;;
FLY LOW - HIT HARD
Giorgakis
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 16 Ιαν 2009, 21:40

Συγνώμη παιδιά!!!

Δημοσίευση από Giorgakis »

Είμαι 17 χρονών και φέτος δίνω παννελλήνιες! Ήρθαν σήμερα στο σχολείο από την αεροπορεία για να μας ενημερώσουν για την σχολή. Αρχικά εγώ θέλω πολύ να μπώ στην σχολή των μηχανικών αεροσκαφών αλλά επειδή έχω κάποια παραπάνω κιλά πιστεύω ότι δεν γίνεται. Ωστόσο σήμερα μας είπαν ότι μπορεί κάποιος να μπεί στην σχολή και ας έχει παραπάνω κιλά. Θα τον δεχτούν προκειμένου να τα χάσει. Δεν είμαι σίγουρος αν αυτό είναι αλήθεια. Θα ήθελα να μου πείτε ειλικρινά ώστε να μην ελπίζω άδικα αν δεν γίνεται. Θα πήγαινα σε κάποιο γυμναστήριο προκειμένου με την γυμναστική να αδυνατίσω όμως έχω ένα πολύ στενό πρόγραμμα που απαιτεί πολυ διάβασμα και η σχολή αυτή έχει υψήλη βάση! Έτσι δεν μου μένει χρόνος! Είμαι όμως διατεθιμένος να κάνω μια αυστηρή δίαιτα προκειμένου να αδυνατίσω. Αλλά σας παρακαλώ να μου πειτε αν γίνεται κάτι τέτοιο? Ευχαριστώ !!! :wink:
Godfather mellontikos aeroporos!!!
Άβαταρ μέλους
xrhstaras
Δημοσιεύσεις: 987
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2006, 14:05
Τοποθεσία: Αθήνα, Κάτω Πατήσια

Δημοσίευση από xrhstaras »

Γίνεται!

Λοιπόν...τηλεόραση θα βλέπεις μόνο όταν έχει Champions League, όλα τα υπόλοιπα προγράμματα - κανάλια είναι σαβούρα...! Χάνεις χρόνο και δεν κερδίζεις απολύτως τπτ.

Θα πηγαίνεις γυμναστήριο 4 ώρες την εβδομάδα ...τρέξιμο...είναι αρκετές...!

Βραδάκι θα τρως αποκλειστικά και μόμο φρούτα...!!! Τέλος οι κρέπες και τα sandwitch !

Και ναι θα διαβάζεις όλο τον υπόλοιπο χρόνο σου, γιατί η σχολή που έχεις διαλέξει είναι υψηλόβαθμη και θέλει άφθονο διάβασμα...

but....

μπορείς ακόμα να διαλέξεις άλλη σχολή και τα πράγματα να είναι αρκετά πιο εύκολα... :)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: 02 Ιαν 2008, 20:55
Τοποθεσία: KOZANH

Δημοσίευση από ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ »

Κοίτα επειδή και εγώ δίνω πανελλήνιες και εχω σαν στόχο την Ικάρων, πρέπει σιγουρα να προσέχουμε την διατροφή μας... Κάτι τέτοιο όμως δεν σημαίνει να ακολουθέις αυστηρή δίαιτα γιατί μετά δεν θα αποδίδεις στο διάβασμα. Φρόντισε στον ελευθερο σου χρόνο να πας για τρέξιμο και να μην τρως περισσοτερο του κανονικου(οπως ειπε και ο xrhstaras) Και μην αγχώνεσαι γι΄αυτό κατσε μια φορά να περάσουμε και μετα έχεις ένα ολόκληρο καλοκαιρι να χάσεις τα <<περιττά κιλά>>.
Giorgakis
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 16 Ιαν 2009, 21:40

Δημοσίευση από Giorgakis »

Ρε παιδιά συγνώμη αλλά επειδή το είχα πάρει απόφαση ότι δεν γίνεται δεν το έχω ψάξει πολύ.:lol: Τα αθλήματα πότε τα δείνουμε? Αν δεν τα περάσεις πας στην επόμενη σχολή που έχεις δηλώσει χωρίς να χάσεις την χρονιά? Εννοώ δεν χρειάζεται να ξαναδώσεις πανελλήνιες, έτσι? :?:
Godfather mellontikos aeroporos!!!
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: 02 Ιαν 2008, 20:55
Τοποθεσία: KOZANH

Δημοσίευση από ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ »

Πόσα κιλα είσαι; Ναι, αν δεν περάσεις τα αθλήματα ή αν δεν αντέξεις στη σχολή πας στην επόμενη που έχεις επιλεξει...
Απάντηση