DCS: BLACK SHARK

Lomac Lock-On Area

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
KAKIS
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 07 Σεπ 2004, 13:01
Τοποθεσία: ΙΩΑΝΝΙΝΑ

DCS: BLACK SHARK

Δημοσίευση από KAKIS »

DCS: BLACK SHARK

Επιτέλους μετά από 10 χρόνια υπομονής μια καλή εταιρεία η Digital Combat Simulator φαίνεται να δραστηριοποιείτε δυναμικά στον χώρο του flight simulator. Ως αρχή το BLACK SHARK με καταπληκτικά γραφικά.
Αναλυτικά ακολουθεί το παρακάτω review από το e-shop

http://www.e-shop.gr/show_main.phtml?id=PCG.02028

Ένα μοναδικό flight simulator βασισμένο στο Ρώσικο επιθετικό ελικόπτερο ΚΑ-50. Είναι ο πρώτος εξομοιωτής της Digital Combat Simulator Series. Το ΚΑ-50 είναι το μόνο επιθετικό ελικόπτερο στον κόσμο, σε υπηρεσία, που έχει έναν μόνο πιλότο. Οι εξαιρετικές πτητικές ικανότητες και ο πλήρης εξοπλισμός το κατατάσσουν σαν μια κορυφαία πολεμική μηχανή.
Χαρακτηριστικά:
# Πλήρως λειτουργικό cockpit
# Λεπτομερέστατα τρισδιάστατα περιβάλλοντα και ρεαλιστική προσομοίωση των συστημάτων, των: μηχανών, καυσίμων, ηλεκτρονικών, υδραυλικών, επικοινωνίας, ανάγκης και όπλων.
# Head up display και σύστημα νυκτερινής όρασης.
# Το πιο ρεαλιστικό μοντέλο προσομοίωσης πτήσης ελικοπτέρου που λαμβάνει υπόψη τις ζημιές, τον αέρα και τα καιρικά φαινόμενα
# 330 τετραγωνικά χλμ στην περιοχή του δυτικού Καυκάσου βασισμένα σε αληθινά στοιχεία
# Πλήθος ρεαλιστικών οχημάτων εδάφους, αέρα και θαλάσσης
# Multiplayer που υποστηρίζει ταυτόχρονα μέχρι 64 παίκτες
# Μission Editor για να δημιουργήσετε τις δικές σας αποστολές

https://www.digitalcombatsimulator.com/ ... s=148&scr=
ADF
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

έχεις χάσει επισόδεια
e-HAF Admin
antonis
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: 24 Απρ 2007, 17:08

Δημοσίευση από antonis »

απλα καταπληκτικο!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

>MOVED<
e-HAF Admin
KAKIS
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 07 Σεπ 2004, 13:01
Τοποθεσία: ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Δημοσίευση από KAKIS »

Anzac έγραψε:έχεις χάσει επισόδεια
Είπα και εγώ πως σας ξέφυγε. Εγώ δεν το ήξερα γιατί με το Lock-On δεν έχω ασχοληθεί και δεν άνοιγα το αντίστοιχο forum.
Επί ευκαιρία το έχει δοκιμάσει κάποιος ? αξίζει να το αγοράσω?
ADF
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Δες τα πόστ στο παρόν Section.

Το DCS είναι συνέχεια του Lomac lock on-lock on flaming cliffs..... οπότε λογικά εδώ θα το έβρισκες
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Anzac την 20 Αύγ 2009, 13:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
e-HAF Admin
Pacman
Δημοσιεύσεις: 422
Εγγραφή: 23 Ιουν 2006, 08:51

Δημοσίευση από Pacman »

Αν σου αρέσουν τα ελικοπτεράκια, πάρ' το. Είναι ο πιο ρεαλιστικός εξομοιωτής αυτή τη στιγμή απ' ότι έχω υπ' όψιν μου.

Βέβαια προσωπικά είμαι λίγο απογοητευμένος διότι ναι μεν έχουν εξομοιώσει μέχρι και τον υαλοκαθαριστήρα, δεν έχουν εξομοιώσει όμως το κουμπάκι που πετάει νερό στο τζάμι :)

Φυσικά αστειεύομαι. Ωραίο είναι αν κι εγώ είμαι άσχετος από ελικόπτερα (αν εξαιρέσουμε τα Gunship και Gunship 2000 που έχω παίξει)
Απάντηση