Πρώτη online αποστολή ARTY

Κεντρικό σημείο επικοινωνίας μελών

Συντονιστές: the_ripper, Διαχείριση

Απάντηση
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Πρώτη online αποστολή ARTY

Δημοσίευση από Arty »

Χθες το βράδυ έσπασα παρθενιά και τον πάγο.
Έκανα τις πρώτες μου 2 Online αποστολές με Virtual Pilots μόνο. Και ένα φοβερό Dogfight με τον Slick όπου έχασα φυσικά.
Η εμπειρία ήταν φοβερή.
Ευχαριστώ θερμότατα τα παιδιά που με παρότρυναν και με δέχτηκαν τόσο θερμά Τους Shadowman Monster Scorpion (που πετούσαμε μαζί) και τον Slick. Eλπίζω να μην ξέχασα κάποιον).
Το άγχος μου ήταν φοβερό αλλά ευτυχώς οι ελάχιστες γνώσεις μου δεν με πρόδωσαν τελικά. Έκανα τραγικά λάθη βέβαια με αποτέλεσμα σε καμία αποστολή να μην έχουμε θετικό αποτέλεσμα αλλά η εμπειρία και οι γνώσεις ήταν φοβερές.
Ο ενθουσιασμός μου είναι απερίγραπτος νοιώθω σαν μικρό παιδάκι..... Περιμένω με ανυπομονησία την επόμενη ευκαιρία.
Για να καταλάβετε μετά το βράδυ δεν μπορούσα να κλείσω μάτι......
Όσα από τα παλικάρια είναι στην απέναντι και διστάζουν να σπάζουν τον πάγο τους προτείνω να δοκιμάσουν άφοβα.

Η ΕΜΕΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ

Ίσως να φαίνομαι λίγο υπερβολικός αλλά όπως έγραψα πριν νοιώθω σαν μικρό παιδί με τεράστιο ενθουσιασμό και ανυπομονησία......
Arty out...
:D :D :D :D :D :D :D [/u]
Arty out...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Πρώτη online αποστολή ARTY

Δημοσίευση από Anzac »

Arty έγραψε:Χθες το βράδυ έσπασα παρθενιά και τον πάγο.
Έκανα τις πρώτες μου 2 Online αποστολές με Virtual Pilots μόνο. Και ένα φοβερό Dogfight με τον Slick όπου έχασα φυσικά.
Η εμπειρία ήταν φοβερή.
Ευχαριστώ θερμότατα τα παιδιά που με παρότρυναν και με δέχτηκαν τόσο θερμά Τους Shadowman Monster Scorpion (που πετούσαμε μαζί) και τον Slick. Eλπίζω να μην ξέχασα κάποιον).
Το άγχος μου ήταν φοβερό αλλά ευτυχώς οι ελάχιστες γνώσεις μου δεν με πρόδωσαν τελικά. Έκανα τραγικά λάθη βέβαια με αποτέλεσμα σε καμία αποστολή να μην έχουμε θετικό αποτέλεσμα αλλά η εμπειρία και οι γνώσεις ήταν φοβερές.
Ο ενθουσιασμός μου είναι απερίγραπτος νοιώθω σαν μικρό παιδάκι..... Περιμένω με ανυπομονησία την επόμενη ευκαιρία.
Για να καταλάβετε μετά το βράδυ δεν μπορούσα να κλείσω μάτι......
Όσα από τα παλικάρια είναι στην απέναντι και διστάζουν να σπάζουν τον πάγο τους προτείνω να δοκιμάσουν άφοβα.

Η ΕΜΕΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ

Ίσως να φαίνομαι λίγο υπερβολικός αλλά όπως έγραψα πριν νοιώθω σαν μικρό παιδί με τεράστιο ενθουσιασμό και ανυπομονησία......
Arty out...
:D :D :D :D :D :D :D [/u]
kai pou na deis apopse stin 1h sou Ekpaidefsi :)
e-HAF Admin
Άβαταρ μέλους
Slick
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2004, 13:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Slick »

Etsi etsi!
Oi v-pilots einai panta pio endiaferontes apo tous AI!!

Kai den exases apo mena. 6-2 yper mou simainei 33,33% pososto epiviwsis gia sena. Katholou kako gia rookie! Synexise to practise kai tha skizeis... :lol:
Εικόνα
"Εχωμεν δε και ψυχάς συν τοις θεοίς αμείνονας"
Ξενοφώντος, Κύρου Ανάβαση
Απάντηση