Προβληματα .. και ερωτησεις

Γενικά θέματα για το Falcon 4.0

Συντονιστές: the_ripper, Διαχείριση

Απάντηση
pyrforos
Δημοσιεύσεις: 523
Εγγραφή: 24 Μάιος 2005, 20:12
Τοποθεσία: πατριδα ηρωων και Εφιαλτων...

Προβληματα .. και ερωτησεις

Δημοσίευση από pyrforos »

Ξερω ξερω μη βαρατε πρεπει να διαβασω το μανουαλ αλλα δεν υπαρχει χρονος ρε παιδια .. αυτος ειναι και ο βασικος λογος που δεν πεταω μαζι σας...
Τωρα που αρχισα σιγα σιγα να το ξαναπιανω στα χερια μου εβαλα το "καινουργιο" σεταπ (φανταστειτε απο ποτε εχω να πεταξω ) και αν βαλω στο επιπεδο οτιδηποτε αλλα εκτος απο ace με πεταει εξω το παιχνιδι

Αρα
ερωτημα 1:Επειδη ειπαμε δεν υπαρχει χρονος, στα ηλεκτρονικα ειχα βαλει το απλουστερο και το ρανταρ μου εμφανιζοταν σαν το κλασικο οπως στη φωτο.. Εικόνα
τωρα δεν εχω ιδεα πως δουλευει.. Μηηηηπως μπορει καποιος να μου το εξηγησει με 2-3 λογακια ? :oops:

2:Το αεροσκαφος μου φαινεται "κουφιο".... Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Αντιπλοιαρχος Χ.Καραθανασης Π.Ν.
Αντιπλοιαρχος Π.Βλαχακος Π.Ν.
Σημαιοφορος Ε.Γιαλοψος Π.Τ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΚΗΣ Σμη/γος
Α Θ Α Ν Α Τ Ο Ι
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

ace factor οπως και δήποτε
e-HAF Admin
cosa
Δημοσιεύσεις: 988
Εγγραφή: 26 Δεκ 2007, 04:48

Δημοσίευση από cosa »

pyrforos έγραψε: ερωτημα 1:Επειδη ειπαμε δεν υπαρχει χρονος, στα ηλεκτρονικα ειχα βαλει το απλουστερο και το ρανταρ μου εμφανιζοταν σαν το κλασικο οπως στη φωτο..
τωρα δεν εχω ιδεα πως δουλευει.. Μηηηηπως μπορει καποιος να μου το εξηγησει με 2-3 λογακια ? :oops:
Αδελφέ, αυτό θα γίνει μέσα στο commit πτήση με την πτήση, πως να σου εξηγήσω με 2-3 λογάκια αυτό που είναι μια ντάνα σελίδες σε βιβλιογραφία?
Δεν χρειάζεται να διαβάσεις τίποτα για να πετάξεις μαζί μας μπαίνεις και ότι δεν ξέρεις το ρωτάς, όλοι έτσι κάναμε και έτσι συνεχίζουμε.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cosa την 29 Σεπ 2009, 18:34, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΙΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΑΜΥΝΕΣΘΑΙ ΠΕΡΙ PARTY
Εικόνα
pyrforos
Δημοσιεύσεις: 523
Εγγραφή: 24 Μάιος 2005, 20:12
Τοποθεσία: πατριδα ηρωων και Εφιαλτων...

Δημοσίευση από pyrforos »

Παιδια ΔΕΝ μπορω να πεταξω μαζι σας. Εχουμε δοκιμασει πολλες φορες ειναι θεμα συνδεσης αλλα και χρονου.
Καταλαβαινω οτι ζηταω ψιλοπαραλογα πραγματα αλλα οκ δεν εχω και αλλη λυση εκτος απο το διαβασω 700+ σελιδες.. Πραγμα ακομα πιο παραλογο για μενα στην παρουσα φαση λογω μαθηματων...
Εικόνα
Εικόνα
Αντιπλοιαρχος Χ.Καραθανασης Π.Ν.
Αντιπλοιαρχος Π.Βλαχακος Π.Ν.
Σημαιοφορος Ε.Γιαλοψος Π.Τ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΚΗΣ Σμη/γος
Α Θ Α Ν Α Τ Ο Ι
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

ΜΠΕΣ ΤΣ βρε άνθρωπε και μην πετάς

ΡΩΤΑ ! ποιό γρήγορα θα μάθεις κάτι απο το να γράφεις
e-HAF Admin
Copper
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: 01 Αύγ 2008, 01:00
Τοποθεσία: LGLR

Re: Προβληματα .. και ερωτησεις

Δημοσίευση από Copper »

pyrforos έγραψε:Επειδη ειπαμε δεν υπαρχει χρονος, στα ηλεκτρονικα ειχα βαλει το απλουστερο και το ρανταρ μου εμφανιζοταν σαν το κλασικο οπως στη φωτο.. τωρα δεν εχω ιδεα πως δουλευει.. Μηηηηπως μπορει καποιος να μου το εξηγησει με 2-3 λογακια ? :oops:
Το ραντάρ είναι μεγάλο και σημαντικό κεφάλαιο, οπότε είναι δύσκολο να εξηγηθεί απλά. Μπορείς, ωστόσο, με το παρακάτω έγγραφο και με το manual του παιχνιδιού να βγάλεις άκρη.
http://www.f-16.net/downloads_file26.html
pyrforos έγραψε: 2:Το αεροσκαφος μου φαινεται "κουφιο"....
Προφανώς είναι θέμα της κάρτας γραφικών. Έλεγξε τους drivers της κάρτας σου καθώς και τις επιπλέον ρυθμίσεις στη καρτέλα graphics. :wink:
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Ωραίος είσαι εσύ, έχουμε δικιά μας βιβλιοθήκη αρχείων και δίνουμε λίνκ απο άλλα site...

:hammer3pp: :heri:

υγ. να γράψεις τιμωρία 100 φορές το λίνκ της e-haf file library
e-HAF Admin
Απάντηση