Falcon 4 windows 2000

Κεντρικό σημείο επικοινωνίας μελών

Συντονιστές: the_ripper, Διαχείριση

Απάντηση
Επισκέπτης

Falcon 4 windows 2000

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπερα σε όλους.
Θα ηθελα να μαθω αν μπορω να κανω εγκατάσταση το falcon 4 σε windows 2000. Αν ναι μπορει καποιος να μου στειλει τη patches χρειάζομαι για να εχω ενα falcon 4 stable. Επισης θα ήθελα να μάθω πως μπορώ να εγγραφώ στην μοιρα και τι χρειάζομαι για να μπορω να κανω join.
Σας ευχαριστω.
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Falcon 4 windows 2000

Δημοσίευση από Anzac »

lsth έγραψε:Καλησπερα σε όλους.
Θα ηθελα να μαθω αν μπορω να κανω εγκατάσταση το falcon 4 σε windows 2000. Αν ναι μπορει καποιος να μου στειλει τη patches χρειάζομαι για να εχω ενα falcon 4 stable. Επισης θα ήθελα να μάθω πως μπορώ να εγγραφώ στην μοιρα και τι χρειάζομαι για να μπορω να κανω join.
Σας ευχαριστω.
τα βηματα της εγκαταστασης ειναι ιδια παντου, δεν νομιζω να εχεις καποιο προβλημα με τα win2000, απλα τα xp συνιστανται περισσοτερο για games

ακολουθησε τον οδηγο για τα "Επίσημα Setups" που βρισκεται στο πανω μερος του φορουμ, διαβασε και το FAQ και οποια μοιρα νομιζεις πως σου ταιριαζει περισσοτερο, γινε μελος της πηγαινοντας πανω στο ομαδες μελων

δεν ισχυει το ιδιο για την 391, .......περισσοτερα στο FAQ
e-HAF Admin
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

Αν θα έχεις πρόβλημα θα είναι με ανυπαρξία drivers για τα Joysticκ... Εκτός αν έχεις ήδη από τον κατασκευαστή.
Πάντως σε θέμα σταθερότητας τα WIN XP PRO είναι εξίσου σταθερό με τα Win2000.
Arty out...
Arty out...

Εικόνα
Επισκέπτης

Σας ευχαριστώ για την απάντηση σας

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Το προβλημα μου ειναι οτι κατέβασα ενα demo falcon 4 και οταν πανω να κανω setup μου πετάει το error this program requires win 95 in order to run. Μηπως δεν εχω κατεβάσει την σωστη έκδοση??.
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Σας ευχαριστώ για την απάντηση σας

Δημοσίευση από Anzac »

lsth έγραψε:Το προβλημα μου ειναι οτι κατέβασα ενα demo falcon 4 και οταν πανω να κανω setup μου πετάει το error this program requires win 95 in order to run. Μηπως δεν εχω κατεβάσει την σωστη έκδοση??.
γιατι να ασχοληθει κανεις με DEMO εκδοσεις ?

αν εισαι αθηνα να βρεθουμε να σου δωσουμε το κανονικο
εκτος και αν εχεις DSL οποτε μπορεις να το κατεβασεις και μονος σου απο κανα emule, kazzaa, bittorent ....
e-HAF Admin
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ευχαριστω πολυ για το reply . Κατεβάζω το falcon 4 απο Emule , αλλα φοβάμαι οτι δεν θα παίξει γιατι ο κατασκευαστής δινει compatibility μονο με win 95, 98 , http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASI ... 48-8474047
. Χρειάζεται να κατω ειδικές ρυθμίσεις στο σύστημα μου ?
Σε ευχαριστώ
Jester
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 3215
Εγγραφή: 30 Μαρ 2004, 00:50
Τοποθεσία: Δρακόλιμνη Γκαμήλας

Δημοσίευση από Jester »

to falcon einai paixnidi toy 98 opote giayto zhtaei tetoio compatibility.
soy systhnw na katevaseis to ff3 update poy einai 215 mb k kanei to pexnidi poly diaforetiko k apo grafika k apo gameplay!exoyn vgei parapola update apo to 1998 k kto ff3 einai ayto poy ta periexei sxedon ola mesa k einai poly kalo!episis gia full odhgo egatastashs mporeis na deis ta megala button epanw sto forum!!!exei k ta links mesa o odhgos!!
oti allo xreiasteis mh distaseis na kaneis post!
A me ta nea updates einai full symvato k me xp pro k me ola.
kalws hlthes kiolas!
Jester

A good pilot is compelled to always evaluate what's happened, so he can apply what he's learned.
[marq=left]:m2k:.......:f16:[/marq]
Εικόνα
Απάντηση