ΠΟΛΛΑΠΛΕΣ ΟΘΟΝΕΣ ???

Πιλοτήρια για Οικιακή Χρήση<br>
Batteries Not Included !

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

ΠΟΛΛΑΠΛΕΣ ΟΘΟΝΕΣ ???

Δημοσίευση από raptor »

Είναι δυνατόν με κάποιο τρόπο / πρόγραμμα να συνδέσουμε Χ οθόνες στο F4??? Δηλ. πχ να μπορούμε να βλέπουμε σε κάθε οθόνη και διαφορετικά views, ???


:?: :?: :?:
Εικόνα
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

Όχι δεν υπάρχει απ'όσο ξέρω. Το έχω ψάξει και εγώ. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι με 2 pc με το F4glass να έχεις τα βασικά όργανα στην οθόνη του δεύτερου pc.
Αν βρεις κάτι ενημέρωσε σε παρακαλώ...
Arty out...
Arty out...

Εικόνα
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

Apo oti blepo xrhsimopoihs to F4GLASS etsi??? Soy douleyei kanonika??? Poia ekdosh exeis??? Ego exo mperdeytei ligo! Exo 2-3 prohgoymenes ekdoseis kai bazontas thn teleytaia (ypoththetai!!!) gia na to dokimaso den mou douleyei... :evil: To pc poy anebazei ta organa psilosernetai!!! Den ksero an exo to sosto version kai an to trexo sosta sta WinXP...


Any help / instructions please???
Εικόνα
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

Την τελευταία έκδοση την κατέβασα αλλά δεν την δοκίμασα ακόμη.
Όντως τρώει πολύ CPU το πράγμα αλλά εξαρτάται και από το κάθε πόσα δευ/τα το βάζεις να κάνει ανανέωση των δεδομένων. Σε ένα PIII notebook που το έτρεχα παλιά κόντεψε να γίνει σούπα από την θερμοκρασία. Τώρα με το νέο είναι μια χαρά (Centrino). Και εγώ σε WinXP PRO το τρέχω. Δεν το έχω δοκιμάσει σε Campaign ακόμη. Αν θυμηθώ ή δω κάτι θα σου πω.
Τι config έχεις στο δεύτερο pc?
Επίσης αν έχεις δεύτερη οθόνη στο ίδιο pc πιστεύω ότι τα όργανα (του F4GLASS) μπορείς να τα στέλνεις στην δεύτερη οθόνη.....αλλά δεν είμαι σίγουρος. Έτσι δεν θα απασχολείς το δεύτερο PC αλλά θα πρέπει να έχεις λίγο βαρβάτο CPU στο PC.
Arty out...
Arty out...

Εικόνα
Gandalf
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 27 Απρ 2004, 18:45
Τοποθεσία: Marbella, Spain

Multi Screen

Δημοσίευση από Gandalf »

Exw kanei tin idia erwtisi se alo post. To F4 Glass den mporei para mono na kanei display ta organa. Vevaia, o typos pou egrapse to F4 Glass apo oti diavasa syntoma pianei douleia se mia etairia pou legetai Sim Instuments. Apo oti katalava tha asxolithei akrivws me auto pou theloume, ala sigoura me tromero kostos.

http://www.sim-instruments.com/Pages/En ... /index.htm

To site den exei kanei update se peripou 6 mines! :(
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

Δεν ξέρω αν το power strip μπορει να κάνει κάτι. Αλλά είναι δύσκολο. Πρώτα πρέπει να υποστηρίζει το falcon multimonitor.
Arty out...
Arty out...

Εικόνα
Απάντηση