Υποψήφιοι 320Μ

Οι Εικονικές Μοίρες της e-HAF

Συντονιστές: the_ripper, Arty, sparta, SETRAHD, Διαχείριση

Απάντηση
Greg
Δημοσιεύσεις: 973
Εγγραφή: 25 Σεπ 2006, 11:26
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Greg »

Φίλε καλησπέρα.Καλώς όρισες .Έλα από το teamspeak να τα δούμε καλύτερα γιατί σε βλέπω μπερδεμένο.Δες τα προσωπικά μηνύματά σου από το πάνω μέρος του φόρουμ :wink:
arturius
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 04 Μαρ 2010, 15:42

Δημοσίευση από arturius »

Με το παρόν δηλώνω το ενδιαφέρον μου για online πτήσεις, και για access στην περιοχή commit του site.
Greg
Δημοσιεύσεις: 973
Εγγραφή: 25 Σεπ 2006, 11:26
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Greg »

Καλώς όρισες φίλε!!!
Σου έστειλα πμ με τις οδηγίες για σετάπ και την πρόσβασή σου στο Teamspeak .Θα αποκτήσεις πρόσβαση στην περιοχή πτήσεων μόλις είσαι έτοιμος για πτήση :D

Καλές προσγειώσεις
Θεόδωρος Ρόκκος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 10 Μαρ 2010, 15:57

Δημοσίευση από Θεόδωρος Ρόκκος »

Καλημέρα παιδιά, έχω στήσει τα σετάπ, το Teamspeak δουλεύει κανονικά. Και θα ήθελα να γίνω μέλος στην 320 και να εχω πρόσβαση στο commit...!! :D
Hayabusa
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 15 Μαρ 2010, 13:29

Δημοσίευση από Hayabusa »

Καλησπέρα και απο εμένα. Παλιος χρήστης του Hasbro Falcon 4.0. Με πολλά να έχω ξεχάσει πιά. Ειχα φτάσει μέχρι την Superpack 2 εκδοση αν την λέω καλα.
Online πτήσεις μόνο σε IVAO (πολιτικη αεροπορία), αλλά αρκετά καλός σε οτι αφορά την ραδιοναυτιλία,χάρτες (και λιγο controlling ΕΕΚ) και συστηματα πολιτικων εξομοιωτων (PMDG κυριως για FSX) , αναγνωση χαρτων IFR διαδικασίες.
Θα χρειστω δηλαδη σε καποια πράγματα αρκετή βοήθεια.
Κατι που δεν είναι ξεκαθαρο σε μενα τουλαχιστον, είναι αν χρειάζεται η βασικη εγκατασταση του original Falcon 4.0 απο το CD.
Οταν έγινε release ο κωδικας, έπαψε να χρειάζεται?

Επισης υποθέτω οτι θα χρειαστω να μου στείλετε και τους κωδικους για τα συμπιεσμενα αρχεία του open Falcon?

Πολλα εριξα στο τραπέζι, αλλα βασικά καλησπέρα σας :) . Φαινεται να εχετε πολυ οργανωμένη προσπάθεια και μπράβο.
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Έλα φίλε μου...οι περισσότερες ερωτήσεις σου είναι ήδη απαντημένες στο FAQ μας.

Θα το βρείς στο επάνω μέρος του Forum μας.

Τέρμα επάνω
e-HAF Admin
stoak
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 24 Φεβ 2010, 01:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stoak »

Έχοντας μελετήσει εκτενώς το FAQ, έχοντας στήσει σωστά το teamspeak και έχωντας εγκαταστήσει σωστά το OpenFalcon (του'χω κάνει και validate και είναι όλα κομπλέ) μέσω των οδηγιών, θέλω λοιπόν και εγώ να γίνω μέλος στην 320 και να έχω πρόσβαση στο commit, γιατί ανυπομονώ να βρεθώ στον αέρα μαζί σας . :)

edit: Επειδή δεν ξέρω καθόλου το Falcon και τίποτα από μαχητικά, ξέρω μόνο FSX και FS9 επιβατικά και μεταγωγικά μήπως θα έπρεπε να δηλώσω στην 321 για εκπαίδευση (θα γούσταρα να μάθω να πετάω με επίσημους όρους στο στύλ της ΠΑ, όπως αναφέρεται στο FAQ); Έχω χάσει όμως τις ημερομηνίες για την 1η και την 2η εκπαιδευτική σειρά και η 3η είναι το Σεπτέμβριο. Λίγο help;
F-22, F-15 kai 767-300 μακράν τα αγαπημένα μου αεροσκάφη ever...
Εικόνα
condor
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 2178
Εγγραφή: 18 Ιαν 2006, 03:06
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση από condor »

ελα ts... θα τα πουμε ολα...!
Εικόνα
[marq=left] :C130: 322VTTS :arrow: HAF525[/marq]
Άβαταρ μέλους
ferrarimanos
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 02 Μαρ 2010, 14:54
Τοποθεσία: n.moudania halkidiki

Δημοσίευση από ferrarimanos »

Γεία σας παιδιά, λέγομαι Μάνος.

Έχω κάνει όλα τα επίσημα setup. Έχω κάνει αίτηση και στην περιοχή πτήσεων. Περιμένω να γίνει activated.

Θα ήθελα να γίνω μέλος στην 320...!!
ferrarimanos
Greg
Δημοσιεύσεις: 973
Εγγραφή: 25 Σεπ 2006, 11:26
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Greg »

ferrarimanos έγραψε:Γεία σας παιδιά, λέγομαι Μάνος.

Έχω κάνει όλα τα επίσημα setup. Έχω κάνει αίτηση και στην περιοχή πτήσεων. Περιμένω να γίνει activated.

Θα ήθελα να γίνω μέλος στην 320...!!
Καλώς όρισες Μάνο!
Για να ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός σου στην Περιοχή πτήσεων πρέπει να αρχίσεις πτήσεις με την Μοίρα.
Αυτό γίνεται αφού πρώτα μπεις στο Teamspeak και ελέγξεις το setup σου και φτιάξεις τις ρυθμίσεις για το Internet.
Κωδικούς για το Teamspeak πήρες? Αν ναι σε περιμένουμε να ξεκινήσουμε 8)
Άβαταρ μέλους
ferrarimanos
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 02 Μαρ 2010, 14:54
Τοποθεσία: n.moudania halkidiki

Δημοσίευση από ferrarimanos »

μπαινω στο teamspeak ειμαι ο περιφιμος manos papagelou
ferrarimanos
diska
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 19 Μάιος 2010, 08:56
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση από diska »

Αγαπητοί φίλοι ελπίζω να μου κάνετε την τιμή να γίνω μέλος της μοίρας και να πετάξουμε μαζί.
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

ferrarimanos έγραψε:μπαινω στο teamspeak ειμαι ο περιφιμος manos papagelou
Γιατί δεν έβαζες το ίδιο nick με εδώ ;
e-HAF Admin
kolasi92
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 17 Μάιος 2010, 17:14
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευση από kolasi92 »

γεια σας θελω να μπω στην 320 .εχω κανει επιτυχεις δοκιμες με καποια παιδια που βρηκα απο το teamspeak και δηλωνω πως εχω ξεχασει τι παει να πει falcon .θα ηθελα να μου πειτε τι κανω τωρα για να μπω στην μοιρα.
ευχαριστω

Υ.Γ Εχω κανει εγγραφη στην περιοχη πτησεων αλλα ακομα δεν εχει γινει αποδεκτη να ξανακανω?
burgerstain
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: 10 Ιαν 2010, 23:35
Τοποθεσία: ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευση από burgerstain »

Οχι δεν χρειαζεται να ξανακανεις απλα πρεπει να μπει ο ΑΝZAC για να σε ενεργοποιησει.
CHECK YOUR SIX FOR THE GREEKS
Απάντηση