Π.Α...απλα φανταστικη.......

Άρθρα γραμμένα απο τα μέλη μας

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
domna
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 20 Φεβ 2009, 21:35

Π.Α...απλα φανταστικη.......

Δημοσίευση από domna »

Πριν λιγες μερες ειχα μια συζητηση με εναν φιλο μου ο οποιος ειναι φανταρος στο στρατο και απολυεται σε λιγες μερες για το στρατο την αεροπορια και ολα τα σχετικα...ο καθενας ελεγε την γνωμη του..και πολλες φορες παρεξενευοταν με τον τροπο και ποσο πολυ μιλουσα για την Π.Α..του φαινοταν παραξενο πωσ γινετε ενα κοριτσι να ασχολειται τοσο πολυ με αυτα και να εχει τοσο ''παθος'' και ''τρελα'' για αυτα..με ρωτησε τι μ'αρεσει απο την αεροπορια γενικα κ δεν ηξερα τι να απαντησω γιατι πολυ απλα μ'αρεσουν τα παντα..τρελαινομαι οταν περναμε πολεμικα αεροπλανα διαβαζω για την Π.Α..μιλαω σε ολους για αυτην....(και νομιζω το παρακανω που και που χαχα)....Πιστευω πως το να δουλευει καποιος σε ενα τετοιο περιβαλλον ειναι απλα φανταστικο....οπως επισης και τουσ πιλοτους τους θεωρω απο τους πιο γεναιους ανθρωπους που υπαρχουν....ανθρωπους που ανεβαινουν εκει ψηλα και δινουν τον καλυτερο τουσ εαυτο χωρις να φοβουνται...τον κινδυνο..ενα μπραβο σε αυτουσ και σε οσουσ εργαζονται εκει...την θεωρω μια απο τις ομορφοτερες δουλειες να εισαι στην Π.Α..και ονειρο μου ειναι να μπω σε αυτην.....συνεχιστε να μας κανετε απλα περηφανους..!!!! :D :D :D :D
kypselos
Δημοσιεύσεις: 1017
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2006, 19:05
Τοποθεσία: Χανια-Κρητη

Δημοσίευση από kypselos »

οκ
Hawksilver
Δημοσιεύσεις: 516
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 22:01
Τοποθεσία: 41°11'04.27"N - 23°14'12.90"E Σέρρες

Δημοσίευση από Hawksilver »

Όλοι εμείς που μοιραζόμαστε το ίδιο πάθος,απλά... σε καταλαβαίνουμε. :) Και γω για την Π.Α. μιλάω συνέχεια,οπότε μη σ' ανησυχεί αυτο! :lol:
Σου εύχομαι να πραγματοποιήσεις το όνειρο σου...
Cipher
Δημοσιεύσεις: 1771
Εγγραφή: 29 Δεκ 2008, 16:01
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Cipher »

Hawksilver έγραψε:Όλοι εμείς που μοιραζόμαστε το ίδιο πάθος,απλά... σε καταλαβαίνουμε. :) Και γω για την Π.Α. μιλάω συνέχεια,οπότε μη σ' ανησυχεί αυτο! :lol:
Σου εύχομαι να πραγματοποιήσεις το όνειρο σου...
+1
sjmygian
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2006, 15:16
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευση από sjmygian »

Η τρέλλα με την ΠΑ είναι αρκετά διαδεδομένη και τα τελευταία χρόνια υπάρχουν δυνατότητες να την ζήσει κανείς από πολύ πιο κοντά
e-ΑΡΧΗ ΑΝΔΡΑ ΔΕΙΚΝΥΣΙ
kongrigo
Δημοσιεύσεις: 3248
Εγγραφή: 24 Μάιος 2005, 14:50
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kongrigo »

sjmygian έγραψε:Η τρέλλα με την ΠΑ είναι αρκετά διαδεδομένη και τα τελευταία χρόνια υπάρχουν δυνατότητες να την ζήσει κανείς από πολύ πιο κοντά
:wink:

τί λες βρε παιδί μου :!:
...είμαι και μιραζάκιας...
Η ΦΥΣΙΣ ΔΙΔΑΣΚΕΙ ΓΝΩΣΙΝ
Ως ηγήτορες των ιδεών μας, οφείλουμε να αντεπεξέλθουμε στις πιέσεις των ιδανικών μας...Εικόνα
Falconeye
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 11 Απρ 2006, 23:19
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Falconeye »

Γενιεσαι με αυτη την τρελα
ζεις με αυτη την τρελα και
ελπιζεις να πεθανεις χωρις να ξεχασεις πως ηταν αυτη η τρελα.
Αυτη η τρελα λεγεται ΠΑ και οι ηρωες της.
sjmygian
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2006, 15:16
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευση από sjmygian »

kongrigo έγραψε:
sjmygian έγραψε:Η τρέλλα με την ΠΑ είναι αρκετά διαδεδομένη και τα τελευταία χρόνια υπάρχουν δυνατότητες να την ζήσει κανείς από πολύ πιο κοντά
:wink:

τί λες βρε παιδί μου :!:

8) Έχουν βελτιωθεί πολύ τα πράγματα, ειδικά αν γίνονται οι κατάλληλες κινήσεις και δείχνεται η πρέπουσα σοβαρότητα :wink: :wink: 8)
e-ΑΡΧΗ ΑΝΔΡΑ ΔΕΙΚΝΥΣΙ
kongrigo
Δημοσιεύσεις: 3248
Εγγραφή: 24 Μάιος 2005, 14:50
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kongrigo »

κρίμα...
...είμαι και μιραζάκιας...
Η ΦΥΣΙΣ ΔΙΔΑΣΚΕΙ ΓΝΩΣΙΝ
Ως ηγήτορες των ιδεών μας, οφείλουμε να αντεπεξέλθουμε στις πιέσεις των ιδανικών μας...Εικόνα
Alexander
Δημοσιεύσεις: 930
Εγγραφή: 29 Σεπ 2005, 13:29

Δημοσίευση από Alexander »

sjmygian έγραψε:...τα τελευταία χρόνια υπάρχουν δυνατότητες να την ζήσει κανείς από πολύ πιο κοντά..
Επιπρόσθετα είναι εφικτό πλέον, να ζήσουν κάποιοι λίγοι, καταστάσεις και να παίρνουν e-γεύση σε απίστευτο βαθμό με τη βοήθεια PC+Internet & την 391Μ.
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

έτσι! και την 320 φυσικά, αλλά και την 321 :wink:

Δόμνα δεν αρχίζεις εικονικές πτήσεις λέω εγώ :idea:
e-HAF Admin
kongrigo
Δημοσιεύσεις: 3248
Εγγραφή: 24 Μάιος 2005, 14:50
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kongrigo »

Alexander έγραψε:
sjmygian έγραψε:...τα τελευταία χρόνια υπάρχουν δυνατότητες να την ζήσει κανείς από πολύ πιο κοντά..
Επιπρόσθετα είναι εφικτό πλέον, να ζήσουν κάποιοι λίγοι, καταστάσεις και να παίρνουν e-γεύση σε απίστευτο βαθμό με τη βοήθεια PC+Internet & την 391Μ.
+1
...είμαι και μιραζάκιας...
Η ΦΥΣΙΣ ΔΙΔΑΣΚΕΙ ΓΝΩΣΙΝ
Ως ηγήτορες των ιδεών μας, οφείλουμε να αντεπεξέλθουμε στις πιέσεις των ιδανικών μας...Εικόνα
atsalis_p
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1477
Εγγραφή: 27 Ιαν 2005, 19:41
Τοποθεσία: Χανιά τέλος...

Δημοσίευση από atsalis_p »

Anzac έγραψε:έτσι! και την 320 φυσικά, αλλά και την 321 :wink:

Δόμνα δεν αρχίζεις εικονικές πτήσεις λέω εγώ :idea:
Έτσιιιι!!!

Να δεις πως είναι τα πράγματα κι από την άλλη μεριά (όσο μπορούμε να δούμε από εδώ που είμαστε),
να τρως το βλήμα, να χάνεις τη βολή, να κάνεις γκάφα και να ακούς το φάγωμα από τον αρχηγό σου
και άλλα τέτοια απείρως ρομαντικά...

atsalis_p
Εικόνα
ALL GAVE SOME... BUT SOME GAVE ALL

Εικόνα
vader
Δημοσιεύσεις: 437
Εγγραφή: 28 Αύγ 2005, 17:35
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευση από vader »

:salute: :salute: :salute: :salute: :salute: :salute: :salute: :salute:
You dont know the power of the dark side
Εικόνα
Απάντηση