E-HAF Promotion

Δώστε το δικό σας στίγμα για το Forum

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Raphael
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 17 Ιαν 2009, 12:47
Τοποθεσία: Χανιά
Επικοινωνία:

E-HAF Promotion

Δημοσίευση από Raphael »

Παιδια από άποψη promotion τι κάνουμε..??

Για παράδειγμα εγώ αν δεν υπήρχε ενα μέλος αυτής της κοινότητας ο οποίος μου είπε για εσάς δεν θα ήμουν μέλος τώρα. Πιστέυω πως υπάρχουν πάρα πολλοι άνθρωποι οι οποίοι θα ενδιαγερόντουσαν να ασχοληθούν σοβαρά με όλο το e-haf thing.

Αλλά το ερώτημα είναι θέλουμε παραπάνω κόσμο....??

Για σκεφτείτε μια τέτοια παράγκα στην αθήνα ή οπουδήποτε αλλού...

Εικόνα

Φανταστείτε πόσο κόσμα θα είχαμε...Αλλά για να γίνει κάτο τέτοιο χρειάζονατι μέλη, και θέληση. Μια ιδέα είναι μόνο....Έστω και για πλάκα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Για να το κάνεις αυτό, πρέπει να το κάνεις σε κάποια αεροπορική έκθεση, και επίσης θες λεφτά, καθότι οι διαφημιζόμενοι, υποτίθεται πως έχουν οικονομικό κέρδος απο αυτό.

Ποιός λοιπόν θα πληρώσει για ομπρέλες, stand, κιόσκια και διαφημιστικό υλικό, για κάτι το οποίο είναι αφιλοκερδές και για όλους ;
e-HAF Admin
Raphael
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 17 Ιαν 2009, 12:47
Τοποθεσία: Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Raphael »

Το ξέρω έχεις απόλυτο δίκιο απλά έλεγα "αν"...
Εικόνα
Sugarmate
Δημοσιεύσεις: 2039
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007, 23:29
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: E-HAF Promotion

Δημοσίευση από Sugarmate »

mellontikos ikaros έγραψε: Για παράδειγμα εγώ αν δεν υπήρχε ενα μέλος αυτής της κοινότητας ο οποίος μου είπε για εσάς δεν θα ήμουν μέλος τώρα.
Δε θα ήσουν μέλος τώρα, αλλά αργά ή γρήγορα θα γινόσουν γιατί αν σε ενδιαφέρει πραγματικά το "άθλημα", αργά ή γρήγορα (μάλλον γρήγορα λέω εγώ) θα το ανακάλυπτες.

Όπως το ανακάλυψα κι εγώ και τόσοι άλλοι... και υπό αυτή την οπτική ίσως είναι καλύτερα που δεν υπάρχει τεράστια προβολή γιατί έτσι "προστατεύεται" κάπως αυτό το e-haf thing που λες, από κόσμο ο οποίος θα το έβλεπε απλά σαν ένα arcade shoot-em-up. Πιστεύω ότι κόσμος που το αντιλαμβάνεται στην πραγματική του διάσταση (ή περίπου, τελοσπάντων) το ανακαλύπτει τελικά και κάθεται για πολύ καιρό στην ομάδα...
condor
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 2178
Εγγραφή: 18 Ιαν 2006, 03:06
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση από condor »

σαν promotion εχουμε τα video του youtube και το google και ειναι αρκετα πιστευω... στην τελικη οποιος θελει μπορει να μας βρει..
οτι εχει να κανει με την αεροπορια και τις πτισεις γενικα υπαρχει στο φορουμ και εμφανιζεται σε καθε αναζιτιση στο google οπως επισεις και το youtube..
Εικόνα
[marq=left] :C130: 322VTTS :arrow: HAF525[/marq]
Raphael
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 17 Ιαν 2009, 12:47
Τοποθεσία: Χανιά
Επικοινωνία:

Re: E-HAF Promotion

Δημοσίευση από Raphael »

Sugarmate έγραψε:
Δε θα ήσουν μέλος τώρα, αλλά αργά ή γρήγορα θα γινόσουν γιατί αν σε ενδιαφέρει πραγματικά το "άθλημα", αργά ή γρήγορα (μάλλον γρήγορα λέω εγώ) θα το ανακάλυπτες.

Όπως το ανακάλυψα κι εγώ και τόσοι άλλοι... και υπό αυτή την οπτική ίσως είναι καλύτερα που δεν υπάρχει τεράστια προβολή γιατί έτσι "προστατεύεται" κάπως αυτό το e-haf thing που λες, από κόσμο ο οποίος θα το έβλεπε απλά σαν ένα arcade shoot-em-up. Πιστεύω ότι κόσμος που το αντιλαμβάνεται στην πραγματική του διάσταση (ή περίπου, τελοσπάντων) το ανακαλύπτει τελικά και κάθεται για πολύ καιρό στην ομάδα...
Έχεις δίκιο δεν το είχα σκεφτεί έτσι. Βασικά μια χαρά είμαστε, μαμακία είπα και εγώ....
Εικόνα
condor
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 2178
Εγγραφή: 18 Ιαν 2006, 03:06
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση από condor »

κουβεντα να γινεται... δεν πειραζει..!!
Εικόνα
[marq=left] :C130: 322VTTS :arrow: HAF525[/marq]
Απάντηση