(e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία © Αρχική σελίδα (e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία ©
Unofficial Hellenic Air Force Portal
Greek Falcon 4 Community
Main e-HAF Forum

Κανονισμός ΛειτουργίαςΚανονισμός Λειτουργίας   Επίσημα Setup ομάδας e-HAFΕπίσημα Setup   Οδηγός για πολλαπλά Falcon 4.0 Setup στο PC ΣαςΟδηγός για πολλαπλά Setup   English SectionEnglish Section
Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα της 321 Μοίρας Κ.Χ.Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα 321Μ   Αποποίηση ΕυθύνηςΑποποίηση Ευθύνης   Forum RSS Feed   Feedback to AdministratorΕπικοινωνία
e-HAF Domain GateΠεντάγωνο   Περιοχή Πτήσεων e-HAFΠεριοχή Πτήσεων   Φοριαμός Αποθήκευσης ΑρχείωνFile Area   Facebook GroupFB Group
...στο Fox2
Συχνές ΕρωτήσειςF.A.Q.   ΑναζήτησηΑναζήτηση   ΕγγραφήΕγγραφή   Δείτε ποιοί είναι Τώρα OnLine στο TeamSpeak !TeamSpeak
ΣύνδεσηΣύνδεση
 News HOT NEWS

e-HAF Real Patches
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Επόμενη

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    (e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία © Αρχική σελίδα -> Κεντρική Πύλη
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Cipher

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Τελευταία Επίσκεψη: 27 Νοέ 2017
Τόπος: Αθήνα
Ομάδες Μελών: Κανένας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Απρ, 2011 7:53 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν θέλεις το σμετ σωστά;
Επιστροφή στην κορυφή
Sugarmate

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Τελευταία Επίσκεψη: 27 Ιούλ 2018
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ, 2011 4:32 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τασο, πολύ σωστά: πιθανόν να έχω κάποιες διευθύνσεις από παλιά, αλλά δε μου χρειάζονται...

Από εσένα θέλω να πάρεις το πινακάκι που έχεις ποστάρει παραπάνω, να επιβεβαιώσεις από όλους ότι είναι σωστές οι ποσότητες (αυτό έχει γίνει πάνω-κάτω) και να συγκεντρώσεις όλες τις διευθύνσεις. Οι διευθύνσεις δε με αφορούν και δε μου χρειάζονται εμένα γιατί δε θα στείλω εγώ τα πατσάκια, οπότε μη μου τις στείλεις καν, θα τις πάρει αυτός που θα αναλάβει τις αποστολές. Εγώ αυτό που θέλω είναι το πινακάκι με τα ονόματα και το συνολικό ποσό που πρέπει να πληρώσει ο καθένας (ουσιαστικά δε χρειάζομαι καν τις ποσότητες, μόνο Όνομα-Ποσό, αυτό αρκεί).

Μόλις το έχω, θα δώσω αριθμό λογαριασμού για τις καταθέσεις. Ερώτηση: θα μαζέψουμε τα χρήματα ΠΡΙΝ δώσουμε το ΟΚ στον κατασκευαστή ή παράλληλα; Το ρωτάω γιατί στην περίπτωση που κάποιος υπαναχωρήσει της παραγγελίας του τι γίνεται τότε;

Επιστροφή στην κορυφή
Phantomphlyer

Ένταξη: 19 Ιούλ 2007
Τελευταία Επίσκεψη: 06 Απρ 2012

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ, 2011 4:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok κι απο μενα...η παραγγελια μου μενει ως εχει...

περιμενουμε τελικες οδηγιες για το που θα στειλουμε τα στοιχεια μας κτλ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ, 2011 4:58 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όπως θέλετε. Στείλτε μού όλοι λοιπόν διεύθυνση, τκ. περιοχή κτλ καθώς και όνομα και επώνυμο για να γίνουν οι αποστολές. Αν δεν αναφέρει κάποιος κάτι σε μια βδομάδα, θεωρώ ότι έκλεισαν οι ποσότητες και σου στέλνω το excel και το στέλνω και στον skyray που θα κάνει τις αποστολές.
Επιστροφή στην κορυφή
Cipher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ, 2011 7:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν κάποιος για τον οποιονδήποτε λόγο δεν θέλει να μου στείλει τα στοιχεία του ας τα στείλει απευθείας στον sugarmate/skyray και ας με ενημερώσει απλά να το σημειώσω στην λίστα για να μην ψάχνονται τα παιδιά.
Επιστροφή στην κορυφή
PREDATOR

Ένταξη: 13 Νοέ 2004
Τελευταία Επίσκεψη: 07 Μάρ 2015

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ, 2011 11:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cipher έγραψε:
Δεν θέλεις το σμετ σωστά;

Σωστόν
Cipher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Απρ, 2011 7:14 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στοιχεία δεν έχω από τους κάτωθι...

Sugarmate
Kongrigo
Icarus
kostas_alk
Damian77bmf

του sugarmate δεν τα χρειάζομαι, τα βάζει μόνος του Razz . Μόλις μου στείλουν και οι υπόλοιποι 4 στέλνω το excel στα παιδιά που έχουν αναλάβει τα πάντα (sugarmate, skyray) και με τις πολλές μου ευχαριστίες η παραγγελία θα έχει ξεκινήσει.. Smile Μια μέρα πριν το στείλω θα ξαναποστάρω και τις τελικές ποσότητες με τα τελικά ποσά.
Επιστροφή στην κορυφή
Aegeus

Ένταξη: 09 Μάρ 2007
Τελευταία Επίσκεψη: 08 Ιάν 2017

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ, 2011 11:38 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mε αντικαταβολή θα έρθουν;
Επιστροφή στην κορυφή
condor
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot

Ένταξη: 18 Ιάν 2006
Τελευταία Επίσκεψη: 13 Σεπ 2020
Τόπος: athens
Ομάδες Μελών: 
[320FW Pilot ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ, 2011 11:51 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι.. βαζουμε τα ποσα στον sugarmate και αυτος κανει την παραγγελια..
μετα (οταν τα παρει) μας τα στελνει στην διεύθυνση που δωσαμε..

C130 322VTTS Arrow HAF525
Επιστροφή στην κορυφή
Aegeus

Ένταξη: 09 Μάρ 2007
Τελευταία Επίσκεψη: 08 Ιάν 2017

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ, 2011 12:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Paypal ginetai?
Επιστροφή στην κορυφή
condor

Ένταξη: 18 Ιάν 2006
Τελευταία Επίσκεψη: 13 Σεπ 2020
Τόπος: athens
Ομάδες Μελών: 
[320FW Pilot ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ, 2011 2:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ξερω.. τελευταια φορα το καναμε μεσω εθνικης με καταθεση στον λογαριασμο του..

C130 322VTTS Arrow HAF525
Επιστροφή στην κορυφή
skyray

Ένταξη: 13 Μάρ 2008
Τελευταία Επίσκεψη: 09 Μάρ 2016

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ, 2011 4:12 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπέρα πάλι.
οι τιμές ειναι για 100 κομματια γενικά.
ισως να αυξηθουν λιγο αν παραγγειλουμε 50.

Ένταξη: 13 Νοέ 2004
Τελευταία Επίσκεψη: 07 Μάρ 2015

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ, 2011 4:59 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οποιαδήποτε μεταβολή σε τιμές και λοιπά στοιχεία γίνει, να μας ενημερώσεις SkyRay
skyray

Ένταξη: 13 Μάρ 2008
Τελευταία Επίσκεψη: 09 Μάρ 2016

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Απρ, 2011 10:12 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PREDATOR έγραψε:
Οποιαδήποτε μεταβολή σε τιμές και λοιπά στοιχεία γίνει, να μας ενημερώσεις SkyRay

πρέπει να ξέρω ποσα θα παραγγειλουμε.

50?75?100?

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Απρ, 2011 11:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδώ είναι τα totals. Μπορείς να βγάλεις τιμές με βάση τα παραπάνω;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    (e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία © Αρχική σελίδα -> Κεντρική Πύλη Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Επόμενη
Σελίδα 14 από 16

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Commercials