Ανενεργά μέλη

Δώστε το δικό σας στίγμα για το Forum

Συντονιστής: Διαχείριση

Jester
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 3215
Εγγραφή: 30 Μαρ 2004, 00:50
Τοποθεσία: Δρακόλιμνη Γκαμήλας

Δημοσίευση από Jester »

o negociator k alla melh toy katalogoy einai prwhn melh ths vhaf.profanws mphkan sto site logw synexeias tote.twra giati meta de ksanamphkan de kserw.as anoiksei ena poll na pshfisoyme osoi pshfisoyme na doyme ti tha ginei me toys anenergoys k oti vgalei h kalph.
Jester

A good pilot is compelled to always evaluate what's happened, so he can apply what he's learned.
[marq=left]:m2k:.......:f16:[/marq]
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Jester έγραψε:o negociator k alla melh toy katalogoy einai prwhn melh ths vhaf.profanws mphkan sto site logw synexeias tote.twra giati meta de ksanamphkan de kserw.as anoiksei ena poll na pshfisoyme osoi pshfisoyme na doyme ti tha ginei me toys anenergoys k oti vgalei h kalph.
kai pies na einai oi epiloges tou poll?

Na apomakrinontai ta anenerga meli meta to peras triminis apousias (apo
to teleutaio login) ?

Nai
Oxi

?
e-HAF Admin
Jester
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 3215
Εγγραφή: 30 Μαρ 2004, 00:50
Τοποθεσία: Δρακόλιμνη Γκαμήλας

Δημοσίευση από Jester »

timo re sy exeis svhsei melh toy forum?de katalavenw to giati!!!

mas peirazoyne?
exei se mas kamia epiptwsh?
exoyme tosa polla melh anenerga k exoyme provlhma diaxeirhshs melwn???
mas peirazei apo apopsh xwroy giati mas kanoyn download k trwne olo to bandwidth??
de theloyme na fenontai polla ta melh mas??
mhpws theloyme na kanoyme ena forum me organwsh opws to yahoogroup??
eilikrina de katalavenw ti mas noiazei an mphkan mia fora k an theloyn as mhn ksanampoyn gia ena xrono.an omws meta apo xrono xreiastoyn kati isws ksanampoyn sto forum mas.Sta @@ mas emas den mas peirazei katholoy apo kamia apopsh to pote tha mpoyn.
Aparadekto kata thn apopsh moy na svhnoyme ta melh.
pote de kseroyme ti mporei na toys symvenei h otidhpote allo.

Episis oloi gnwrizoynme ton pyrhna ths e-haf poy einai ~30 atoma.
ti theloyme dld na diwxnoyme opoion allo de symmetexei h de diavazei tis apopseis mas???
h theloyme nte k kala na mas milaei ama mpainei?ama thelame na mas milaei na to kaname to magazi kleisto me yahoogroup k allh organwsh h na vazame alloys oroys sto login.
egw exw na mpw stoy frugals 3 mhnes k sto freefalcon 2 vdomades k sto falconworld 6 mhnes.xesthkan gia mena oi typoi.mphka ekana join gia na parw 5-10 arxeia k na rwthsw 3-5 apories k meta ama exw pali apories k de moy ths lysei h vhaf tha mpw stoy frugals h alloy na rwthsw k tha moy th spasei ama me svhnane meta apo 4 mhnes k as moy estelan 100 email.
Eilikrina de katalavenw th logikh mas.Timo esy eisai admin k apofasizeis alla emena h apopsh moy einai ayth k sas protrepw na deite to thema adikeimenka k sfairika.
Telos energopoihse pali to melos vag opwsdhpote.aplws energopoihseto k kata th gnwmh moy k ola ta alla melh poy svhsthkan.
a postare an ginetai k ta melh poy svhsthkan mpas k kanenan ton kseroyme k ton esvhses kata lathos.
Jester

A good pilot is compelled to always evaluate what's happened, so he can apply what he's learned.
[marq=left]:m2k:.......:f16:[/marq]
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Xalarose re ci,

ta meli pou svistikane eixane kanei tote join ton Martio pou anoikse i e-HAF kai den exoun kanei oute login apo tote.........
e-HAF Admin
Mystic_J
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 4095
Εγγραφή: 29 Μαρ 2004, 22:44
Τοποθεσία: Bόλος

Δημοσίευση από Mystic_J »

Kalytera na min ksanaginei. Dioti einai san na trone xylopita apo gomena. "Den se goystaro re paidi moy, spase". Opote borei na prokaloyme epidoksoys hackers...
Εικόνα

HAF ACTION - FULL ACTION
FRISKY RADIO
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

Να'μαι και εγώ με το μπαστούνι......
Λοιπόν ωραία φέτα...
Τα κάναμε να μην πω τι....
O Jester έχει απόλυτο δίκιο...
Θα προσπαθήσω να είμαι όσο πιο συγκρατημένος γίνετε απλά πολλαπλασιάστε επί 100...
Είχα και εγώ έναν στους διεγραμμένους όπου το παλικάρι δεν έκανε log και απλά παρακολουθούσε το θέμα απο μακρια για χψζ λόγους το εν'λόγω διάστημα δεν μπορούσε να δραστηριοποιηθεί.....
έκανε όμως δουλεια στο background.
Τώρα του έπεσαν τα αυτιά.....
Θα μου πείτε γιατί δεν έκανε login??? δεν ήθελε.... Δεν είχε την δυνατότητα να ποστάρει απλά έβλεπε και μάθαινε....
Θα έπρεπε να υπάρχει μια ενημέρωση πρώτα... ένα κατι τις τέλος πάντων... Ούτε Τσουνάμι να ήταν.....

Τι μας ενοχλούσαν δηλ τα παλουκάρια??????

Λοιπόν αυτά όπως έχω ξαναπεί δεν είναι ωραία πράγματα.....
Εαν ήμουν νεό μέλος και έβλεπα αυτό το thread θα την είχα κάνει με την μία.....
Αυτά.
Arty out...
Arty out...

Εικόνα
gmav
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 26 Ιαν 2005, 11:54
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από gmav »

Arty έγραψε:...
Λοιπόν αυτά όπως έχω ξαναπεί δεν είναι ωραία πράγματα.....
Εαν ήμουν νεό μέλος και έβλεπα αυτό το thread θα την είχα κάνει με την μία.....
Αυτά.
Arty out...
οπότε εγώ ως νέο μέλος μπορώ να μιλήσω.... :D
η αλήθεια είναι πως και εγώ στα post που κάνω είμαι πολύ συγκρατημένος.
το ύφος των post που γίνονται (όχι όλα, αλλα ενα μεγάλο μέρος) έχουν την αίσθηση ότι απευθύνονται σε πιλότους ή ανθρωπους που φάγαν τους ουρανούς με το κουτάλι.

για να πω την αλήθεια αν δεν ήταν ο θάνος δε θα έκανα ούτε login.... άσχετα αν μου αρέσουν οι πτήσεις.... (παλιότερα είμουν μέλος σε εικονική μοίρα με το usaf).

και μιας και είμαι μέλος και σε άλλα forum, η διαγραφή μελών δε με βρίσκει καθόλου σύμφωνο....
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Arty έγραψε:Να'μαι και εγώ με το μπαστούνι......
Λοιπόν ωραία φέτα...
Τα κάναμε να μην πω τι....
O Jester έχει απόλυτο δίκιο...
Θα προσπαθήσω να είμαι όσο πιο συγκρατημένος γίνετε απλά πολλαπλασιάστε επί 100...
Είχα και εγώ έναν στους διεγραμμένους όπου το παλικάρι δεν έκανε log και απλά παρακολουθούσε το θέμα απο μακρια για χψζ λόγους το εν'λόγω διάστημα δεν μπορούσε να δραστηριοποιηθεί.....
έκανε όμως δουλεια στο background.
Τώρα του έπεσαν τα αυτιά.....
Θα μου πείτε γιατί δεν έκανε login??? δεν ήθελε.... Δεν είχε την δυνατότητα να ποστάρει απλά έβλεπε και μάθαινε....
Θα έπρεπε να υπάρχει μια ενημέρωση πρώτα... ένα κατι τις τέλος πάντων... Ούτε Τσουνάμι να ήταν.....

Τι μας ενοχλούσαν δηλ τα παλουκάρια??????

Λοιπόν αυτά όπως έχω ξαναπεί δεν είναι ωραία πράγματα.....
Εαν ήμουν νεό μέλος και έβλεπα αυτό το thread θα την είχα κάνει με την μία.....
Αυτά.
Arty out...
stasou vre thano
milame gia ena melos pou exei enan xrono na kanei login, 'h pou na min exei kanei enan xrono pote login akoma kai tin mera pou egraftike, tote poio to provlima an diagrafike?

afou etsi kai allios afta pou evlepe ta vlepei kai tora !!!

h' perimene na dei pote tha diagrafei gia na exei na leei ?
e-HAF Admin
Scorpion
Δημοσιεύσεις: 890
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2004, 12:09
Τοποθεσία: athina

Δημοσίευση από Scorpion »

paidia tha mas perasoun gia omada me poly aysthrous kanonismous den leei as lhksei to thema
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

Όχι δεν περίμενε να διαγραφεί απλά ήταν "ματάκιας" ρουφούσε από την ομάδα χωρίς να έχει την δυνατότητα να προσφέρει..."Γίδι" με λίγα λόγια.
Το θέμα είναι το εξής η ομάδα είναι για όλους?? προσφέρουν δεν προσφέρουν??? ή είναι μόνο γι'αυτούς που συμμετέχουν ενεργά????
Άν είναι μόνο για τους ενεργούς ποτέ δεν θα ανακαλύψουμε τον Μοτσαρτ που κρύβεται σε αυτόν που είναι ωτακουστής μόνο για μεγάλο διάστημα και ίσως μία φορά μετά από πολύ καιρό να βρει και αυτός το πεδίο - τομέα στο οποίο θα μπορούσε να προσφέρει. Αν η ομάδα όμως του κλείνει την πόρτα (πάλι βέβαια μπορεί να μας παρακολουθεί θα μου πείτε) αλλά έτσι εμείς κάνουμε ένα αρνητικό βήμα προς αυτόν. Σωστά. Αυτός έκανε το δειλό θετικό βήμα και είπε παιδιά εδώ είμαι.....
Και εμείς μετά από λίγο άσε ρε μάγκα δεν λες άντε γεια... Άμα έχεις όρεξη έλα μετά...
Σιγά μην έρθει...λέω εγώ.
Δείτε και τα σχόλια του Γιώργου. Για να τον πείσω έφτυσα αίμα. Είχε δει και μερικά post από VHAF ακόμη και είχε πάθει sock...
Εγώ αυτό που θα πρότεινα είναι το εξής όχι διαγραφή. Αλλά (βαριά βαριά το εξής):
Συγνώμη ρε μάστορα μας έχεις γραμμένους εδώ και καιρό αλλά επειδή εμείς σε πάμε με χίλια και θέλουμε να δούμε αν ζεις ή πέθανες ρε αδερφέ και για λόγους δικής σου ασφάλειας σβήσαμε το password σου. Σε παρακαλώ στείλε ένα mail στον goodhardworkadmin@e-haf.org και πες του ότι ζας και ότι θέλεις το password σου πίσω. Το account σου υπάρχει απλά βάλαμε προσωρινά άλλο για ασφάλεια και καλά.

Και ξαναλέω βαριά βαριά... έτσι ο άνθρωπος ίσως το πάρει γλυκά. Ίσως να πεί οκ με προστατεύουν τα παλικάρια μπράβο ενδιαφέρονται για εμένα.

Και για τον Motsart που ανέφερα πριν πες πως μας παρακολουθεί τόσο καιρό κάποιος τρελάρας και έχει σχεδόν στο 95% έτοιμο ένα θέατρο Ελληνικό με λεπτομέροια που να σου φεύγει το κεφάλι και πάνω που ήταν έτοιμος να το σκάσει μπαμ πάρτε τα βρε άρρωστοι που κάνετε γιογκα εγώ το έβγαλα.... εμείς τον σκίσουμε άντε γεια...
Έπειτα αν έχουν γίνει κάποιες επαφές απο εμένα και έχω κάποιον real pilot και το παλικάρι παρακολουθεί εδώ και μήνες και είναι έτοιμος έχει δει το κλίμα και είναι έτοιμος να προσφέρει τις γνώσεις του????
Πιστεύω ότι καταλάβατε τι θέλω να πώ....
Arty out...
Arty out...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

na sou thimiso pos prin diagrafoun , o kalos sas admin esteile mail se olous aftous, arxika gia na do an doulevei to mail tous akoma kai kata defteron rotontas tous an epithimoun kati apo tin omada, an theloun na parameinoun energoi 'h mono Visual

......kai den pira apantisi apo KANENAN TOUS.

...ektos kai an einai toso diskolo na kaneis reply se ena mail :!:
e-HAF Admin
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

Σωστός εν μέρη....
Arty out...
Arty out...

Εικόνα
TIM
Δημοσιεύσεις: 1232
Εγγραφή: 09 Ιουν 2004, 14:32

Δημοσίευση από TIM »

"Πολυ συχνα βιαζομαστε και γραφουμε πριν διαβασουμε..."
Το ειπα και καπου αλλου και το ξαναλεω...

Στις προηγουμενες σελιδες αναφερομαι...

8)
TIM
Δημοσιεύσεις: 1232
Εγγραφή: 09 Ιουν 2004, 14:32

Δημοσίευση από TIM »

Το θεμα βλεπω οτι αδρανησε. Τελικα εχουμε καποια αλλαγη του κανονισμου ή οχι? 'Η οι admin καθοριζουν ποιοι ειναι αδρανεις και πραττουν αναλογα?

8)
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Tim έγραψε:Το θεμα βλεπω οτι αδρανησε. Τελικα εχουμε καποια αλλαγη του κανονισμου ή οχι? 'Η οι admin καθοριζουν ποιοι ειναι αδρανεις και πραττουν αναλογα?

8)
pros to paron den krinete anagaia kapoia alli diagrafi

to thema tha pagosei isos kai kleisei

analoga panta me tis sinthikes......

O Admin exei tin efthini na enimeronei prin diagrapsei kapoion

thanks
e-HAF Admin
Απάντηση