Να πώς καταστρέφεται το καλό Ελληνικό όνομα...

Κεντρικό σημείο επικοινωνίας μελών

Συντονιστές: the_ripper, Διαχείριση

Απάντηση
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Γειά σου Σάββα!

Κατ'αρχάς δεν θα πρέπει να ζητάς συγγνώμη για το μακροσκελές post.

Δυστυχώς υπάρχουν άτομα που δεν σέβονται τις προσπάθειες της κοινότητας... Είναι πραγματικά λυπηρό όταν βλέπουμε συμπατριώτες μας να συμπεριφέρονται με τέτοιο τρόπο, όταν υπάρχει Ελληνική κοινότητα για τον εξομοιωτή, που προσπαθεί με κάθε τρόπο να προσφέρει και αυτή στις εξελίξεις γύρω από το Falcon...

Κρίμα και ντροπή...
PiGaSoS
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 19:06

Δημοσίευση από PiGaSoS »

To idio eixe symbei kai sto parelthon me to basestation ths VHAF, to opoio filoxeneito se enan filiko server mias e-pterygas tou exwterikou .

Kapoioi mpainane tote mesa kai kanane "partakia" kai itane kai gnwstoi kai meli ths VHAF. Eixame diamartyrhthei "kapoioi" tote alla .....
Apotelesma - telos to RW Basestation.

Xairomai pou i eHAF exei diaforetika antanaklastika .


Basil
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

μαλιστα !

τουλαχιστον δεν ειναι απο εμας και δεν μπορεις να βαλεις ολους τους αθηναιους στον ιδιο κουβα και επειδη υπαρχει μονο μια Ελληνικη κοινοτητα να τα ριξεις σε αυτους.........

τουλαχιστον η μεχρι τωρα πορεια μας δεν πιστευω να εχει προκαλεσει ποτε το παραμικρο αρνητικο σχολιο, χωρια που δεν θα το επιτρεψω και ποτε να συμβει !!!!
e-HAF Admin
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Tsino έγραψε:Anzac Μην με παρεξηγείς δεν είπα ποτέ οτι ειναι κάποιοι από την e-haf. Απλά ανέφερα ένα λυπηρό γεγονός.
Τέλος πάντων το συζήτησα με Monster, Shadowman, Mystic εχτές το βράδυ και οι υποψίες ενισχύθηκαν.

Ας μην δώσουμε άλλη συνέχεια.

Pigasos φανταστικο signature..!!!
μα πως σου ηρθε αυτό ???

εγω μιλαω για αυτο: "Ένας Βέλγος φίλος που παρακολούθησε το σκηνικό μου έστειλε email, μου εξήγησε το σκηνικό και με ρώτησε αν μου λένε κάτι τα callsign που χρησιμοποιήσανε. (πχ. Lougra) "

και τα αδικα συμπερασματα που μπορει να προκυψουν απο κατι τετοιο
e-HAF Admin
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

αυτο ακριβως λεω

δεν κατηγορησα εσενα !!! αλιμονο
e-HAF Admin
Απάντηση