To CD της 337ΜΠΚ

Κεντρικό σημείο επικοινωνίας μελών

Συντονιστές: the_ripper, Διαχείριση

Απάντηση
mmaker
Δημοσιεύσεις: 1179
Εγγραφή: 24 Απρ 2005, 00:15
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από mmaker »

Είχα σχέση με την 337 πριν από λίγο καιρό.

Όχι πια... Αλλά είμαι στη φάση που το ξεπερνάω κρατώντας τις καλές αναμνήσεις
Είχες, έχεις, και θα έχεις σχέση....
Μπορεί να μην είσαι εκεί τώρα,αλλά θα μείνεις μέλος της...
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Oντως το CD παιζει και σε DVD player.

Τελικα οι φασεις με τους καλογηρους και τα Phantom (αληθεια που ειναι αυτο; Στα Μετεωρα ή στο Αγιον Ορος ?) κι απο την ασκηση Καμπερος στην Κρανεα Ελασωνας (ειχα παει σε εκεινη την ασκηση και τα ειχα δει ολα αυτα "live") ειναι τα καλυτερα!

ΥΓ) Τον ενα απο τους δυο χειριστες της 337 που χαθηκαν με το Phantom στο ορος Ορθρυς και στην μνημη των οποιων ειναι αφιερωμενο το CD τον γνωριζα και προσωπικα.
To σπιτι του ειναι δυο δρομους πιο πανω απο το δικο μου και σημερα η πλατειουλα που βρισκεται μπροστα του ονομαζεται "Πλατεια Σμηναγου Καρακιτσιου Κυριακου.

ΥΓ2) Λιγο πιο πανω στην Κοζανη βρισκεται και μια δευτερη: "Πλατεια Σμηναγου Νικολαου Γιολδαση"
chris
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 29 Αύγ 2005, 17:29

Δημοσίευση από chris »

παιδια πως γινεται να προμηθευτω το DVD?Γινεται να το αντιγραψω απο καποιον που το εχει?Κατεβαινω Ελλαδα το αλλο σαββατο,μενω Ζωγραφου
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

chris450f έγραψε:παιδια πως γινεται να προμηθευτω το DVD?Γινεται να το αντιγραψω απο καποιον που το εχει?Κατεβαινω Ελλαδα το αλλο σαββατο,μενω Ζωγραφου
κατεβαινεις?
γιατι που εμενες?
e-HAF Admin
chris
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 29 Αύγ 2005, 17:29

Δημοσίευση από chris »

σπουδαζω Ρωμη,και ανεβοκατεβαινω 3-4 φορες το χρονο
TIM
Δημοσιεύσεις: 1232
Εγγραφή: 09 Ιουν 2004, 14:32

Δημοσίευση από TIM »

Hionia έγραψε:Oντως το CD παιζει και σε DVD player.

Τελικα οι φασεις με τους καλογηρους και τα Phantom (αληθεια που ειναι αυτο; Στα Μετεωρα ή στο Αγιον Ορος ?) κι απο την ασκηση Καμπερος στην Κρανεα Ελασωνας (ειχα παει σε εκεινη την ασκηση και τα ειχα δει ολα αυτα "live") ειναι τα καλυτερα!

ΥΓ) Τον ενα απο τους δυο χειριστες της 337 που χαθηκαν με το Phantom στο ορος Ορθρυς και στην μνημη των οποιων ειναι αφιερωμενο το CD τον γνωριζα και προσωπικα.
To σπιτι του ειναι δυο δρομους πιο πανω απο το δικο μου και σημερα η πλατειουλα που βρισκεται μπροστα του ονομαζεται "Πλατεια Σμηναγου Καρακιτσιου Κυριακου.

ΥΓ2) Λιγο πιο πανω στην Κοζανη βρισκεται και μια δευτερη: "Πλατεια Σμηναγου Νικολαου Γιολδαση"
Χαίρομαι που παίζει κανονικά (εξάλλου αυτός ήταν ο σκοπός εξαρχής) και σου άρεσε.
Οι σκηνές είναι από το Αγ.Όρος πριν μερικά χρόνια. Εξαιτίας καταγγελιών από το διπλανό καλόγερο σταμάτησαν οι "επισκέψεις" στο συγκεκριμένο σημείο εδώ και καιρό... Ο καλόγερος είναι ο πάτερ Ιωσήφ και αυτός που τραβούσε είναι ο Δημήτρης, ο 2ος που χάθηκε στο Όρθρυς, ο οποίος είχε ως "πνευματικό" τον πάτερ Ιωσήφ.
Χρωστάω στον εαυτό μου ακόμα μία δεύτερη επίσκεψη στην Κοζάνη και στον Κούλη, καθώς και στο Δημήτρη στο Βόλο...

8)
Kovamaniac
Δημοσιεύσεις: 2595
Εγγραφή: 09 Μαρ 2005, 22:52
Τοποθεσία: Θήβα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Kovamaniac »

Τον πατερ Ιωσηφ τον γνωρισα κι εγω προσωπικα οταν πηγα στο Αγιο Ορος!Αν δειτε το κελι του θα ζηλεψετε με τα ενθυμια που εχει.Πραγματικα χρυσορυχειο(της αεροποριας).......
Δυστυχως τα συμφεροντα των αλλων καλογερων ειχαν ως αποτελεσμα να κανουν καταγγελιες για το οτι τα αεροπλανα πετανε πολυ χαμηλα και τους ενοχλουν..........................
ΕικόναΕικόνα
Ειρωνεύτηκες τη γκαρσόνα??? Την έβαψες.........
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Diladi an katalava kala o Pater Iosif einai kati san "pneumatikos" kai "fan" tis 337 mazi? :)
Baron-Rojo
Δημοσιεύσεις: 3916
Εγγραφή: 15 Απρ 2004, 14:18

Δημοσίευση από Baron-Rojo »

Hionia έγραψε:Diladi an katalava kala o Pater Iosif einai kati san "pneumatikos" kai "fan" tis 337 mazi? :)
Ο Πατερ Ιωσηφ ηταν "πνευματικος" του παλικαριου που χαθηκε με το 68-438!!!
Δεν γνωριζω αν ειναι Φαν της 337 ξερω οτι αγαπαει πολυ την Π.Α και εχει σχεσεις με ολες τις Μοιρες!( ΤΙΜ κανω λαθος?)

8)
TIM
Δημοσιεύσεις: 1232
Εγγραφή: 09 Ιουν 2004, 14:32

Δημοσίευση από TIM »

Καλά τα λες...
Απλά έχει πολλούς γνωστούς στην 337. Ήταν η πρώτη μοίρα που τον γνώρισε. Μετά έγινε γνωστός σε όλη την Π.Α.

8)
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Baron-Rojo εγραψε:
"Ο Πατερ Ιωσηφ ηταν "πνευματικος" του παλικαριου που χαθηκε με το 68-438!!!"
Ναι το καταλαβα αυτο Βαron.
To αλλο παληκαρι στο 68-438, ο Κυριακος, ηταν γνωστος μου.

Και ο πρωην διοικητης της 337, ο Τζουμερκιωτης ειναι επισης γνωστος μου.

Ενδιαφερουσα περιπτωση αυτος ο πατερ Ιωσηφ!
chris
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 29 Αύγ 2005, 17:29

Δημοσίευση από chris »

παιδια πως γινεται να προμηθευτω το DVD?Γινεται να το αντιγραψω απο καποιον που το εχει?Κατεβαινω Ελλαδα το αλλο σαββατο,μενω Ζωγραφου
Βοηθεια κανεις? :cry:
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

chris450f

Dystyxos meno makria apo tin Athina kai afti ti stigmi den exo tin texniki dynatotita na kano antigrafo.

Argotera is mporesoume na to kanonisoume an den to exeis vrei
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

διορθωση
ειναι SVCD, oxi DVD :!:
e-HAF Admin
Απάντηση