ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ FLAMING CLIFFS

Lomac Lock-On Area

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
poli

ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ FLAMING CLIFFS

Δημοσίευση από poli »

ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ FLAMING CLIFFS
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Καλύτερα να το αγοράσεις.

Το λογισμικό προστασίας του δεν σπάει εύκολα, οπότε και να το βρείς στο διαδίκτυο, πολύ πιθανόν να μην σου δουλέψει
e-HAF Admin
STARSERIF
Δημοσιεύσεις: 3340
Εγγραφή: 05 Δεκ 2004, 13:27
Τοποθεσία: ATHENS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από STARSERIF »

'Ενταξη στην e-HAF 11Nεμβριου, ουτε ενα γεια δε λες, γραφεις με καιφαλαια σα να φωναζεις και το πρωτο που ζητας ειναι που θα βρεις το FC????

Μεγεια μας...................................
Εικόνα


Ο Τσοπανομοντελογδυτης
http://starserif.spaces.live.com/default.aspx
poli

Δημοσίευση από poli »

καλησπερα συγνωμη αν ημουν αγενης αλλα ειμαι νεος στο inernet συμφωνω με το ρητο σου
sysfail
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 08 Δεκ 2007, 16:46

Δημοσίευση από sysfail »

Χμμ, γειά σου μεγάλε, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλοι είχατε πρόβλημα με το crackarisma. Εγώ και τα 2 τα κατέβασα απο το internet και συγκεκριμένα απο torrents και έπαιζαν χωρίς καν crack. Και το Lock on το πρώτο και το Flaming Cliffs. Αυτό τον καιρό όταν παίζω στήνω το Gold που νομίζω τα έχει και τα 2.

Το link για το Gold : http://www.torrentz.com/7b0b9ac1f65882e ... e3c5bf924e

Ελπίζω να βοήθησα. Το Flaming Cliffs δεν θυμάμαι από που το κατέβασα. Αν είπα κάτι λάθος διορθώστε με :).
Stomen Guitarist. Seymour Duncan Shreder. System_Fai1ure.
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

sysfail έγραψε:Χμμ, γειά σου μεγάλε, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλοι είχατε πρόβλημα με το crackarisma. Εγώ και τα 2 τα κατέβασα απο το internet και συγκεκριμένα απο torrents και έπαιζαν χωρίς καν crack. Και το Lock on το πρώτο και το Flaming Cliffs. Αυτό τον καιρό όταν παίζω στήνω το Gold που νομίζω τα έχει και τα 2.

Το link για το Gold : http://www.torrentz.com/7b0b9ac1f65882e ... e3c5bf924e

Ελπίζω να βοήθησα. Το Flaming Cliffs δεν θυμάμαι από που το κατέβασα. Αν είπα κάτι λάθος διορθώστε με :).
όσον αφορά το λινκ που έδωσες
It's not the Gold version but the basic one!!!
άκου τώρα κουφό
το είχα κατεβάσει και εγώ απο το emule και το έκαψα με το alchool 120. το starforce πέρναγε μια χαρά, αλλά χαρά εν πτήση πουθενά, καρέ καρέ

είχα cpu 2giga

πήρα μια μεταχειρισμένη cpu 3GHZ , πάω με χαρά να βάλω το FC (μιλάμε πάντα για το ίδιο μηχάνημα) και το SF δεν πέρναγε με τίποτα

τί έχεις να πείς ;
e-HAF Admin
sysfail
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 08 Δεκ 2007, 16:46

Δημοσίευση από sysfail »

Χμμ πραγματικά παρα πολύ παραξενο γιατί ενώ όλοι έχουν σχολιάσει ότι δεν είναι η σωστή έκδοση έχει όλες τις βελτιώσεις. Δηλαδή improoved physics συγκεκριμενα και για το SU-25 (που είναι τέλεια εμπειρία ακόμα και να το πετάς απο εξομοιωτή) και πιο προσεγμένα crashes κλπ κλπ. Πραγματικά δεν ξερω τι παίζει.

Εγώ κοιμάμαι με την πεποίθηση ότι είναι το FC για να μη ξυπνήσω με την θέληση να το ξανακατεβάσω (μεγάάάλη μανούρα). Αλλά κάτι θα ξέρουν και οι τύποι που είπαν οτι δεν ειναι η κανονική έκδοση...

Όσο για το δεύτερο θεματάκι ποτέ (όπως προείπα) δεν εχω συναντήσει πρόβλημα στην εγκατάσταση αν και οι 2 εκδόσεις μου είναι "πειρατικές". Νταξει τα καρέ που λες με τον 2άρη είναι απολύτως φυσιολογικά... Την δική μου κόπια την έχω στήσει σε 7-8 pc και παίζει ωραία. Όταν λες οτι "το SF δεν πέρναγε με τίποτα" εννοείς ότι δεν στηνόταν ή το έστηνες και δεν έτρεχε το παιχνίδι ?
Stomen Guitarist. Seymour Duncan Shreder. System_Fai1ure.
sysfail
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 08 Δεκ 2007, 16:46

Δημοσίευση από sysfail »

Όπα όπα. Μόλις είδα το μενού από flaming cliffs από ένα φίλο και τελικά έλεγα μπαρούφες ... Δεν είναι αυτο το λίνκ που έδωσα :(:(

Σόρρυ αν σας παραπλάνησα στιγμιαία :)
Stomen Guitarist. Seymour Duncan Shreder. System_Fai1ure.
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

εμ! δώκε το σωστό
e-HAF Admin
sportis
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: 04 Δεκ 2007, 14:15

Δημοσίευση από sportis »

Rambo
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 02 Αύγ 2006, 13:28
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Rambo »

το cliffs ειναι add on του lock-on? και το Gold τα εχει και τα 2? Για να μαθαινουμε?
Εικόνα

ΚΑΙ ΤΑ ΙΕΡΑ ΤΑ ΠΑΤΡΙΑ ΤΙΜΗΣΩ
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

χμμμ.....
1) Download ISO or NRG image, either is OK.
2) Burn it to CD-R media. Don't try on CDRW media, it doesn't work. Tried on mine.
3) Insert burned disc into CDROM/DVDROM drive to play. CD/DVD-ROM is very important, Starforce will say incorrect media if you insert in CDRW/DVDRW drive. Tried on mine as well.
4) Enjoy the game.
e-HAF Admin
sportis
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: 04 Δεκ 2007, 14:15

Δημοσίευση από sportis »

anzac και εγω εκει κολλησα. εχεισ καμια ιδεα??εγω το εκανα emage και το εγραψα σε ενα cd ολα καλα μεχρι, βαζω το cg κανω εγκατασταση κανονικα και οταν παω να το τρεξω το προγραμα star force μου βγαζει error και θελει cd key κατι τετοιο....
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

το cd-rom που το βάζεις είναι και recorder ;
e-HAF Admin
gergio
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 08 Σεπ 2007, 16:15

Δημοσίευση από gergio »

υπαρχει καποιο μαγαζι στην αττικη για να το αγορασω?η μονο απο νετ?
το εψαξα σε πλαισο,multirama,media markt..τιποτα?
Απάντηση